komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
LOTTO

poniedziałek, 18 lutego 2019

Szymona, Konstancji

10-16.08. Repertuar Cinema 3D Kłodzko

czwartek, 9.8.2018 11:29 , komentarze: 0 , odsłony: 815
kategorie artykułu:

Repertuar od 10 sierpnia do 16 sierpnia 2018r.

 

Ant-Man i Osa

czas trwania: 118 min

ograniczenia wiekowe: Od lat 12

produkcja/rodzaj: USA Science fiction

godziny seansów:

12:15 dubbing 2D

14:45 dubbing 2D

19:15dubbing 2D

21:45 napisy 2D 

Przygotuj się na zmniejszenie. Ant-Man po raz kolejny zakłada kostium! Scott Lang boryka się z konsekwencjami swoich życiowych wyborów tak w roli superbohatera, jak i ojca. Kiedy stara się pogodzić życie rodzinne z obowiązkami Ant-Mana, Hope van Dyne i dr Hank Pym powierzają mu kolejną pilną misję. Scott musi ponownie założyć kostium Ant-Mana i nauczyć się walczyć u boku Osy, aby wspólnie odkryć sekrety z przeszłości.

 

Mamma Mia: Here We Go Again!

czas trwania: 116 min

ograniczenia wiekowe: Od lat 12

produkcja/rodzaj: USA Musical

godziny seansów:

19:45 napisy 2D

Przygotujcie się, by znowu tańczyć, śpiewać, śmiać się i kochać! 10 lat po premierze komedii „Mamma Mia!”, która przyciągnęła do kin miliony widzów i zarobiła ponad 600 milionów dolarów, zapraszamy ponownie magiczną grecką wyspę Kalokairi w zupełnie nowej odsłonie filmowego hitu opartego na bestsellerowym musicalu z piosenkami ABBY.

Mission: Immposible - Fallout

Premiera

czas trwania: 147 min 

ograniczenia wiekowe: Od lat 15 

produkcja/rodzaj: USA Akcja

godziny seansów:

12:00 napisy 2D

14:45  napisy 2D

17:45  napisy 2D

20:45  napisy 2D

Nawet najlepsze zamiary często wracają, by nas prześladować. W „Mission: Impossible – Fallout” zastajemy EthanaHunta (Tom Cruise) i jego drużynę z IMF (Alec Baldwin, Simon Pegg, VingRhames) oraz ich sprzymierzeńców (Rebecca Ferguson, Michelle Monaghan) w wyścigu z czasem – po tym, jak misja, którą prowadzili, nie powiodła się…

 

Patryk

Premiera

czas trwania: 95 min

ograniczenia wiekowe: Od lat 7 

produkcja/rodzaj: Wielka Brytania Dla dzieci

godziny seansów:

10:00 dubbing 2D

17:30  dubbing 2D

 

Życie Sary Francis stoi na głowie. Ostatnia rzecz jakiej jej teraz trzeba to mały, nieporadny ktoś, kim trzeba się opiekować. Szczególnie jeśli ten ktoś ślini się, chrapie i wyżera, co lepsze kąski z kuchennego śmietnika. A jednak! Sara dostaje w spadku rozpieszczonego, humorzastego mopsa, który z niewymuszonym urokiem zmienia jej każdy dzień w chaos! Wkrótce okaże się jednak, że ten czworonożny rozbójnik o spojrzeniu niewiniątka ma w sobie takie pokłady ciepła i miłości, że nie sposób mu się oprzeć. Niechciany kudłaty lokator staje się wkrótce najlepszym przyjacielem Sary, a jej życie zaczyna nabierać zupełnie nowych barw, gdy okazuje się jak wielu przystojniaków ma słabość do uroczych psiaków...

 

Młodzi Tytani: Akcja! Film 

Premiera

czas trwania: 93 min

ograniczenia wiekowe: Od lat 7

produkcja/rodzaj: USA Dla dzieci

godziny seansów:

10:00  dubbing 2D

12:30  dubbing 2D

15:00  dubbing 2D

17:15  dubbing 2D

Tytani odnoszą wrażenie, że wszyscy najsłynniejsi superbohaterowie występują we własnych filmach — znaczy się wszyscy oprócz Młodych Tytanów! Jednak lider grupy — Robin, ma zamiar to zmienić. Chce być postrzegany jako gwiazda, a nie tylko postać drugoplanowa. Gdyby tylko udało im się zwrócić na siebie uwagę najbardziej rozchwytywanego reżysera w Hollywood… Pełni entuzjazmu i zwariowanych pomysłów Młodzi Tytani wyruszają do Tinsel Town w przekonaniu, że uda im się spełnić marzenia. Kiedy grupa trafia w ręce Super-Czarnego charakteru i jego maniackiego planu podbicia całego świata, sytuacja całkowicie wymyka się spod kontroli. Więzy przyjaźni i duch walki łączące członków grupy zaczynają słabnąć, stawiając pod znakiem zapytania przyszłość Młodych Tytanów!

 

Jak zostać czarodziejem 

czas trwania: 97 min

ograniczenia wiekowe: Od lat 7

produkcja/rodzaj: Meksyk, Wielka Brytania Dla dzieci

godziny seansów:

10:00 dubbing 2D

 Bohaterem filmu jest nieśmiały chłopiec o złotym sercu i bujnej wyobraźni. Marzy o przygodach, ale nie wierzy, że jakaś może go tak naprawdę spotkać. Pewnego dnia, niespodziewanie odkryje przejście do innego, ekscytującego wymiaru. To, kogo tam spotka w głowie się nie mieści! Złośliwe trolle, czarnoksiężnik o wielkiej mocy, tresowane smoki, balonowe ptaki, ale też zakręcona księżniczka, której wpadnie w oko. Księżniczka bardzo wierzy w bajki, a szczególnie w jedną z nich - o księciu, który pewnego dnia pojawi się, aby uratować jej królestwo. Gdy potężny czarnoksiężnik rzuci czar na całą krainę pogrążając ludzi w smutku, Terry zostanie wybrańcem, który się z nim zmierzy. Czy chłopiec odnajdzie w sobie odwagę, by stanąć twarzą w twarz z potężnym magiem? Czy można wyczarować radość?


Odnajdę Cię

czas trwania: 83 min

ograniczenia wiekowe: Od lat 15

produkcja/rodzaj: Polska  Kryminalny

godziny seansów: 

22:15 oryg. pol

Trwa policyjna obława na żołnierza (Dariusz Chojnacki), który ma na sumieniu niemal wszystkich członków swojego oddziału. Przestępcę udaje się zwabić w pułapkę, ale doświadczona policjantka Justa (Ewa Kaim) popełnia prosty błąd i ścigany wymyka się obławie. W konsekwencji uchybień, kobieta zostaje wysłana na przymusowy urlop. Ambicja dyktuje jej jednak inne rozwiązanie. Zamiast zająć się narastającymi problemami we własnej rodzinie, porzuca wszystko i wraca do miasteczka swojego dzieciństwa, gdzie dorastał również jej przeciwnik. Podczas gdy Justa szuka tropów, mogących doprowadzić ją do kryjówki przestępcy, on sam dociera do jej bliskich i porywa córkę policjantki – Lenę. Postawiona pod ścianą, szantażowana kobieta, by odzyskać swoje życie i uratować dziecko, będzie musiała popełnić przestępstwo, wystawiając na śmierć Grzegorza (Piotr Stramowski) – ostatniego ocalałego z oddziału przestępcy. Próbując wybrnąć z sytuacji, policjantka rozpocznie morderczą grę z prześladowcą. Stawką w zaciętym pojedynku na spryt i intelekt będzie życie jej ukochanej córki.

 

 

Kalendarz wydarzeń specjalnych –sierpień

31 sierpnia 2018 r. Godz. 18:00

 MARATON WŁADCY PIERŚCIENI

Wersja reżyserska

 

Nieprzespana noc, powoduje stan wysokiego zadowolenia. Tylko pod warunkiem, że weźmiesz udział w nocnym maratonie filmowym. Widzów spragnionych emocji filmowych w hurtowej ilości  zapraszamy na cykliczne maratony filmowe. Jeśli jeden film to dla Ciebie  za mało, sprawdź najbliższe propozycje tematycznych maratonów. 

Maratony filmowe - Jeden film to za mało!

Zobacz w jedną noc trzy części kultowej serii filmowej "Władca Piercieni" 

MARATON WŁADCY PIERŚCIENI 

Podczas maratonu zagramy trzy części: "Władca Pierścieni: Drużyna Pierścienia", "Władca Pierścieni: Dwie wieże", oraz "Władca Pierścieni: Powrót króla."

 

 

 

Wasze komentarze


piątek, 15.2.2019 11:29
czwartek, 14.2.2019 11:58
czwartek, 14.2.2019 11:34
czwartek, 14.2.2019 09:18
4
środa, 13.2.2019 13:07
środa, 13.2.2019 10:01
środa, 13.2.2019 09:38
wtorek, 12.2.2019 16:00
Spółdzielnia Usługowa ODRA
Spółdzielnia Usługowa ODRA
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Szpital LATAWIEC
Szpital LATAWIEC
Praca na GoWork
Praca na GoWork
Pomoc drogowa
Pomoc drogowa