komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS

piątek, 3 kwietnia 2020

Ryszarda, Pankracego


[WIDEO] VIII Bal Instalatora za nami

poniedziałek, 20.1.2020 08:57 , odsłony: 2193
kategorie artykułu:

Od 8 lat dzierżoniowska firma AR Systemy Grzewcze organizuje przy współudziale swoich dostawców Bal Instalatora. Tegoroczny, odbył się 18 stycznia w Marii Antoninie w Zagórzu Śląskim.

Początek roku to dobry okres, by podsumować rok ubiegły, a także podziękować kontrahentom za całoroczną współpracę. Firma AR stale się rozwija. Progres nie byłby możliwy gdyby nie poszukiwanie nowych rozwiązań, ciągłe doskonalenie zawodowe, dbałość o klienta oraz konsekwentna polityka jakości proponowanego asortymentu. Każdego roku firma AR Systemy Grzewcze odnotowuje wzrost obrotów o 30, 40 procent. Rozwój firmy i dobrą współpracę doceniają także partnerzy biznesowi.

Wdrażanie nowości, podnoszenie jakości świadczonych usług, poszerzanie oferty i ciągły rozwój nie byłyby możliwe, gdyby nie ścisła współpraca z  dostawcami, z którymi firma działa od wielu lat. To między innymi dzięki współpracy z takimi firmami jakich przedstawicieli spotykamy na balu, AR Systemy Grzewcze osiągnęły niemały sukces. W tak krótkim czasie udało im się uzyskać pozycję największej hurtowni instalacyjnej w regionie.

ZOBACZ WIDEO:

 

 

 
piątek, 27.3.2020 10:48
poniedziałek, 23.3.2020 09:56
środa, 26.2.2020 08:01
SPZOZ w Świdnicy - Latawiec
SPZOZ w Świdnicy - Latawiec
Pomoc drogowa
Pomoc drogowa
ZGK Ząbkowice Śl.
ZGK Ząbkowice Śl.
tanie laptopy poleasingowe
tanie laptopy poleasingowe
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele