komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS

czwartek, 4 marca 2021

Lucji, Kazimierza

[WIDEO, FOTO] Za co mali ząbkowiczanie kochają swoje babcie i dziadków? Zobaczcie wyjątkowy filmik

czwartek, 21.1.2021 15:01 , komentarze: 1 , odsłony: 1388
kategorie artykułu:

Babcia i dziadek to wyjątkowe osoby w życiu każdego dziecka. Kochają, rozpieszczają, dają dobre rady! Z okazji ich święta Ząbkowickie Centrum Kultury i Turystyki przygotowało filmik, na którym mali ząbkowiczanie mówią, za co kochają swoje babcie i dziadków. Dodatkowo w autobusach komunikacji publicznej i na tablicach informacyjnych zawisły plakaty z cytatami, by miłe słowa dotarły do wszystkich babć i dziadków!

 

Ząbkowickie Centrum Kultury i Turystyki w ramach projektu "Za co kocham moją babcię, dziadka" zaprosiło wszystkich mieszkańców gminy Ząbkowice Śląskie, aby przesłali krótkie filmiki, na których ich pociechy mówią za co kochają swojego babcię i dziadka. Wszystkie przesłane materiały połączono w rozczulający filmik, ukazujący jak ważne są dla nas te osoby!

Dodatkowo, by słowa dzieci dotarły do jak największej liczby babć i dziadków, cytaty w formie plakatów wywieszono w autobusach, na tablicach informacyjnych i witrynie ZCKiT. Na pewno wywołają uśmiech u niejednej babci i niejednego dziadka, wszak wszyscy ich kochamy!

 

Wasze komentarze

poniedziałek, 22.2.2021 09:05
tanie laptopy poleasingowe
tanie laptopy poleasingowe
Pomoc drogowa
Pomoc drogowa
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Sushi Dzierżoniów
Sushi Dzierżoniów
SPZOZ w Świdnicy - Latawiec
SPZOZ w Świdnicy - Latawiec
ZGK Ząbkowice Śl.
ZGK Ząbkowice Śl.