[WIDEO, FOTO] Studniówka maturzystów z Wrocławskiej

wtorek, 15.1.2019 12:20 7767

12 stycznia br. o godz. 19.00 w Hotelu Esperanto w Świdnicy rozpoczął się bal studniówkowy, w którym wzięli udział zaproszeni goście: starosta Roman Fester i burmistrz Marcin Orzeszek, maturzyści z osobami towarzyszącymi oraz wychowawcy klas: 4TG – Anna Magnowska, 4TE – Monika Germańska, 4TBH – Agata Kazimierczak – Czapiga, 4TI – Agnieszka Jasek – Łata, 4A – Anna Semeniuk, 4S – Piotr Burmistrz, nauczyciele i rodzice. Część oficjalną prowadzili Kinga Jednak z kl. 4 TE i Michał Błaszkiewicz z kl. 4TBH. 

Szczególnie uroczystym momentem był pięknie wykonany polonez, przygotowany pod kierunkiem  Anny Wilk. Uczniowie przygotowali krótki program artystyczny, w którym w humorystyczny sposób zaprezentowali swoje talenty wokalno-taneczne. W swoich przemówieniach zarówno dyrektor szkoły, Ryszard Pawłowski, starosta oraz burmistrz życzyli maturzystom wytrwałości w intensywnym przygotowywaniu się do egzaminów maturalnych, pomyślnego ich zdania oraz sukcesów w dorosłym życiu. Nie zabrakło życzeń związanych z balem studniówkowym, aby był jak najradośniej przeżyty, 
w atmosferze przyjaźni i życzliwości. Bal studniówkowy uroczyście rozpoczął przewodniczący Rady Rodziców Andrzej Dominik wznosząc symbolicznie toast.

 

http://zszzabkowice.pl