komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
LOTTO

poniedziałek, 12 listopada 2018

Renaty, Witolda

„Rzeczpospoczyta” w Lubnowie

środa, 20.6.2018 08:31 , komentarze: 0 , odsłony: 362
kategorie artykułu:

„Rzeczpospoczyta” – to tegoroczne hasło przewodnie ogólnopolskiej akcji Noc Bibliotek, do której swój udział zgłosiły 1875 biblioteki z całego kraju. Także Biblioteka Publiczna w Lubnowie włączyła się w wieczorno-nocną akcję i zaprosiła dzieci w piątek 8 czerwca na wieczór pełen wrażeń i niespodzianek.

Była to impreza plenerowa, w której uczestniczyło 25 dzieci. Brały one udział w zabawach integracyjnych, w odgadywaniu zagadek związanych z Polską, tytułami książek oraz rozpoznawaniu głosów zwierząt. Został wyemitowany film pt. „Tarapaty”. Wysłuchały i oglądały przepiękne ilustracje do ballady „Powrót taty” A. Mickiewicza. Dla wszystkich uczestników było przygotowane ognisko z pieczonym ziemniakiem oraz domowe świeże bułeczki drożdżowe.

W późnych godzinach nocnych dzieci uczestniczyły w podchodach na terenie miejscowości. Wszyscy uczestnicy za aktywny udział w naszym przedsięwzięciu otrzymali pamiątki z logo akcji oraz klocki lego.

Za pomoc w zorganizowaniu nocnego spotkania w bibliotece serdeczne podziękowania kieruję do pań: Barbary Sawka, Patrycji Słobodzian, Barbary Szpilarewicz. Do zobaczenia w przyszłym roku!

D. Sala

 

 

Wasze komentarze


wtorek, 6.11.2018 11:19
1
wtorek, 6.11.2018 09:41
Szpital LATAWIEC
Szpital LATAWIEC
Praca na GoWork
Praca na GoWork
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Pomoc drogowa
Pomoc drogowa
Salon Drzwi i Podłóg
Salon Drzwi i Podłóg
ZGK Ząbkowice Śl.
ZGK Ząbkowice Śl.
Spółdzielnia Usługowa ODRA
Spółdzielnia Usługowa ODRA