komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
LOTTO

sobota, 16 lutego 2019

Danuty, Julianny

[KOMUNIKAT POLICJI] Śmiertelny wypadek na K46 w Laskach

poniedziałek, 3.9.2018 14:02 , odsłony: 16440
kategorie artykułu:

W poniedziałek 3 września po godzinie 13:00 na K46 między Złotym Stokiem a Kłodzkiem doszło do śmiertelnego wypadku z udziałem samochodu osobowego i samochodu ciężarowego. Droga była całkowicie zablokowana.

 

[KOMUNIKAT POLICJI]

- W osobowej skodzie podróżowało dwóch obywateli Rosji . Ze wstępnych informacji wynika, że na prostym odcinku drogi kierujący zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się czołowo z samochodem ciężarowym. Kierowca samochodu ciężarowego nie odniósł poważnych obrażeń, kierowca skody zginął na miejscu, natomiast pasażer został przetransportowany Lotniczym Pogotowiem Ratunkowym do szpitala - informuje kom. Ilona Golec z ząbkowickiej policji. 

Zdarzenie miało miejsce za miejscowością Laski w kierunku Kłodzka. Droga w chwili obecnej jest całkowicie zablokowana na miejscu interweniowało Lotnicze Pogotowie Ratunkowe, służby ratunkowe prowadzą w dalszym ciągu działania. Śmiertelną ofiarą jest jedna z osób podróżujących samochodem osobowym druga osoba została przetransportowana śmigłowcem do szpitala. Kierujący samochodem ciężarowym nie doznał groźnych obrażeń.

Kierujący muszą liczyć się z utrudnieniami które mogą potrwać kilka godzin.

Zalecany objazd dla podróżujących w kierunku Kłodzka:
Złoty Stok – Kamieniec Ząbkowicki – Bardo – Kłodzko.

 

 

 

poniedziałek, 11.2.2019 09:04
Praca na GoWork
Praca na GoWork
Pomoc drogowa
Pomoc drogowa
Spółdzielnia Usługowa ODRA
Spółdzielnia Usługowa ODRA
Szpital LATAWIEC
Szpital LATAWIEC
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele