[FOTO] Żeby był bezpieczny i widowiskowy, czyli odliczanie do rajdu KRAUSE czas zacząć

środa, 6.4.2016 13:38 1224 0

- To jedna z najważniejszych imprez, która odbywa się na terenie naszego miasta. Niech to będzie bezpieczny i bardzo widowiskowy rajd- powiedziała podczas konferencji prasowej, która odbyła się 6 kwietnia, prezydent miasta Beata Moskal-Słaniewska.

W spotkaniu z przedstawicielami mediów uczestniczył także starosta świdnicki Piotr Fedorowicz, dyrektor rajdu Roman Grygianiec, Tomasz Kotowski dyrektor zarządu firmy KRAUSE, Stefan Karnabal z Castrola, Grzegorz i Andrzej Filipek z ramienia firmy Interacars.

W tym roku lista startowa rajdu liczy 60 załóg. Wśród zawodników nie zabraknie oczywiście triumfatora ubiegłorocznej edycji Grzegorza Grzyba. Na starcie pojawi się także Łukasz Habaj i Filip Nivette. Wśród załóg swój start zapowiedziały także dwie drużyny damskie.

- Impreza ta promuje miasto i sprawia, że przyjeżdżają tutaj miłośnicy tego niezwykłego sportu z całej Polski i Europy. Wydarzenie to ze strony głównego organizatora jest zawsze dobrze przygotowane a nam z przyjemnością współpracuje się z Automobilklubem Sudeckim. Ważne jest również to, że przez wiele lat, co pragnę podkreślić, rajd jeszcze wtedy Elmot był w pewnym momencie zagrożony i nie wiedzieliśmy jak potoczą się jego losy. Znalezienie takiego sponsora i takiego partnera jak firma Krause była dla tego rajdu pozytywnym strzałem. I jak widać od wielu lat ta współpraca należy do bardzo udanych - mówiła prezydent.

Zmagania rozpoczną się 15 kwietnia ceremonią otwarcia na świdnickim Rynku. Zakończy je niezwykle widowiskowy przejazd odcinkiem specjalnym ulicami miasta w niedzielę 17 kwietnia. Szczegółowy program już wkrótce.

LISTA ZGŁOSZEŃ

Dodaj komentarz

Komentarze (0)