[FOTO] Zakończenie klas maturalnych w ząbkowickich szkołach ponadpodstawowych

piątek, 29.4.2022 18:08 2178 0

Ostatni piątek kwietnia jest dniem kiedy klasy maturalne ze szkół ponadpodstawowych kończą edukację w szkołach. 29 kwietnia w aulach dwóch ząbkowickich szkół odbyły się uroczyste zakończenia dla uczniów z klas maturalnych. Uczniowie tych klas za kilka dni rozpoczną matury.

Tak, jak co roku Zarząd Powiatu Ząbkowickiego dla najlepszych uczniów z tych szkół przyznał nagrody finansowe za bardzo dobre wyniki w nauce, szczególne zaangażowanie w życie szkoły oraz wzorowe zachowanie.

Z Zespołu Szkół Zawodowych im. Stanisława Staszica w Ząbkowicach Śląskich trzy uczennice zostały wyróżnione przez Zarząd Powiatu Ząbkowickiego: Bierut Karolina, Ewa Karpierz i Roksana Fil

Dla najlepszych uczniów w Liceum Ogólnokształcącym im. Władysława Jagiełły w Ząbkowicach Śląskich Zarząd Powiatu Ząbkowickiego przyznał pięć nagród finansowych za wybitne wyniku w nauce oraz bardzo duże zaangażowanie w działania jakie prowadziła szkoła. Wyróżnieni uczniowie: Daniel Malczyk, Joanna Adamowicz, Grzegorz Żurawek, Łukasz Stecyk, Wiktoria Działek.

Nagrody w imieniu Zarządu Powiatu Ząbkowickiego przekazał Starosta Ząbkowicki - Roman Fester, który na apelach dla klas maturalnych życzył dobrych wyników na maturach oraz powodzenia i sukcesów w dorosłym życiu.

Dodaj komentarz

Komentarze (0)