[FOTO] XI Bieg na Jawornik

poniedziałek, 4.7.2022 10:52 1172 0

W sobotę 2 lipca na złotostockim Rynku, burmistrz Grażyna Orczyk przywitała blisko 200 uczestników biegu na Jawornik, który odbywał się już po raz jedenasty.

Tegoroczny bieg rozgrywał się w kategoriach – 21 km (półmaraton), 10 km (bieg), 10 km (Nordic Walking), 5 km (bieg) i 5 km (Nordic Walking). W rywalizacji udział wzięło 21 mieszkańców gminy Złoty Stok, którzy osiągnęli dobre wyniki i stawali na podium.

- Wyrazy uznania dla Krzysia i Wojtka, którzy po raz 11 wzięli udział w biegach, czyli w każdej edycji- brawo WY Do złotostockiej grupy dołączyli te nasi młodzi sportowcy – Emanuel i Christian – wierzymy, że to początek i zobaczymy się w kolejnych edycjach biegowych. Jesteście dobrym przykładem dla rówieśników. Jak zawsze, niezawodnie reprezentowała nas też grupa senioralna – dziękujemy - jesteście Wielcy Burmistrz Grażyna Orczyk szczególnie serdecznie podziękowała organizatorom biegu: całej ekipie Bieg na Jawornik z Pawłem Bonkiem na czele , Aga-Mar Firma "Aga-Mar" Firma Handlowo-Usługowa Rafał Becela za pyszne posiłki dla zawodników, KGW Laski za pyszności w słodkiej budce, naszym młodym wolontariuszom, którzy czuwali nad biegaczami w Rynku i na trasie oraz kibicom i osobom towarzyszącym zawodnikom. Gratulujemy wszystkim biegaczom, dziękujemy że nas odwiedzacie, na sportowo w przyjaznej atmosferze spędzacie swój czas w Złotym Stoku - przekazuje urząd w Złotym Stoku. 

Wszystkie wyniki biegów możecie sprawdzić na: https://biegnajawornik.pl/wyniki/

 

foto: Informacja Turystyczna Złoty Stok

Dodaj komentarz

Komentarze (0)