komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS

sobota, 19 czerwca 2021

Gerwazego, Protazego

[FOTO] WOŚP w Bardzie

niedziela, 12.1.2020 21:53 , komentarze: 0 , odsłony: 2222
kategorie artykułu:

Mimo zimna i wietrznej pogody w Bardzie udało się zebrać ponad 11 tysięcy złotych! To o 2 tysiące więcej niż przed rokiem. Warto dodać, że cały finał został zorganizowany przez członków Stowarzyszenia Integracji Społecznej „Bardzka Pozytywka” przy współpracy DPS Zamek w Opolnicy.
Młodzi wolontariusze od samego rana zbierali datki do puszek na ulicach miasta i gminy. Od 16 w Restauracji Pod Złotym Gryfem odbyły się mini koncerty na rzecz Wielkiej Orkiestry. W dobry nastrój licznie zgromadzonych mieszkańców wprowadziła Nicoll Bednarz, potem w spektaklu o miłości, pomaganiu i tolerancji zaprezentowali się aktorzy Teatru Ruch z DPS Zamek w Opolnicy. Maja Waraczewska, Julia Śliwka i Gosia Witek wspomogły WOŚP energetycznym tańcem hip-hop. Na koniec wystąpił w premierowym występie duet Targix&Sonikko wywołując u widzów wiele pozytywnych wrażeń.
Koncerty przeplatane były licytacjami gadżetów orkiestrowych oraz fantów podarowanych przez mieszkańców Barda.
Za najwyższą kwotę został wylicytowany obraz Michała Rajczakowskiego – kupił go Arkadiusz Moczulewski za 450 zł! A słodka niespodzianka – tort upieczony przez Halinę Wierzbicką, wylicytowali nowi mieszkańcy Barda i po pokrojeniu przekazali dla wszystkich obecnych trakcie koncertu.

W imieniu bardzkiego sztabu składamy WSZYSTKIM wielkie podziękowania za wszelką pomoc. Nie chcemy nikogo pominąć ,więc imienne podziękowania przekażemy wkrótce.
Dziękujemy i zapraszamy za rok – bo gramy do końca świata i jeden dzień dłużej!

Sztab WOŚP Bardo 

 

Wasze komentarze

czwartek, 17.6.2021 17:56
2
czwartek, 17.6.2021 12:18
2
PUP Ząbkowice Śląskie
PUP Ząbkowice Śląskie
Basen Fitness Aquarius
Basen Fitness Aquarius
Pomoc drogowa
Pomoc drogowa
ZGK Ząbkowice Śl.
ZGK Ząbkowice Śl.
Sushi Dzierżoniów
Sushi Dzierżoniów
SPZOZ w Świdnicy - Latawiec
SPZOZ w Świdnicy - Latawiec
ZCKiT Ząbkowice Śląskie
ZCKiT Ząbkowice Śląskie