komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
LOTTO

niedziela, 21 kwietnia 2019

Anzelma, Bartosza

[FOTO] Urodziny Ojczyzny w Ziębicach

piątek, 9.11.2018 16:42 , komentarze: 15 , odsłony: 3622
kategorie artykułu:

W Ziębickim Centrum Kultury w przepięknej oprawie odbyły się „Urodziny Ojczyzny”, czyli Gminno-Powiatowa akademia pt. „Teatr mój widzę ogromny. Inscenizacja dla Niepodległej” przygotowana przez Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Ziębicach. Jak przystało na urodziny był też tort biało-czerwony, który wzbudził zachwyty.

Uroczystość rozpoczęła się odśpiewaniem hymnu państwowego, który w 100-rocznicą odzyskania przez Polskę niepodległości wybrzmiał wyjątkowo dostojnie. Następnie po okolicznościowych przemówieniach podsumowano cykl konkursów i warsztatów organizowanych z okazji jubileuszu niepodległości, wyróżniono także Teresę Nowak, ziębicką biegaczkę, która 4 listopada wzięła udział w maratonie nowojorskim – New York City Marathon 2018.

Wręczono nagrody w konkursie plastycznym „Jaki znak twój? Orzeł Biały… Polskie Symbole Narodowe” zorganizowanym przez ZSP w Ziębicach i Starostwo Powiatowe.

Grafika komputerowa i fotografia:  I miejsce: Maja Mirzewska (SP 1 Kamieniec Ząbkowicki), wyróżnienia – Kordian Kot (ZSP Ziębice) i Marcin Noculak (SP 4 Ziębice)

Praca plastyczna: I miejsce: Agata Andrzejewska (LO Ząbkowice Śląskie), wyróżnienia: Adrian Banasik (SP 2 Ziębice), Aleksandra Łukasik (SP 2 Ziębice) i Szymon Kuziemko (SP 2 Kamieniec Ząbkowicki)

Plakat: wyróżnienia: Oliwia Józefowicz (LO Ząbkowice Śląskie) i Aleksandra Ostropolska (LO Ząbkowice Śląskie) 

Następnie niezwykle utalentowani uczniowie ZSP Ziębice wykonali patriotyczny słowno-muzyczny montaż z multimedialnym dopełnieniem wyświetlanym na rzutniku. Występ zakończył się etiudą teatralną.

Niespodzianką dla wszystkich zebranych był wspaniały tort biało-czerwony, jak przystało na urodziny ojczyzny. Wykonała go Aszka ze Złotego Stoku, a uczniowie klas gastronomicznych ZSP Ziębice przygotowali przekąski także nawiązujące do barw narodowych.

 

Wasze komentarze

To chyba zdjęcia z innego kraju bo ci wszyscy dignitarze...
poniedziałek, 12.11.2018 09:44 autor:
A na pierwszym zdjęciu to kto to?
niedziela, 11.11.2018 12:34 autor:
Kapelusze!!!! Litości słoma butów
piątek, 09.11.2018 17:38 autor: Zniesmaczony
Taż to PSL
piątek, 09.11.2018 18:18 autor:
Niektórzy na starość dziecinnieją.
piątek, 09.11.2018 18:33 autor: Niemowlak

poniedziałek, 15.4.2019 21:15
2
CENTRUM MEBLOWE
CENTRUM MEBLOWE
Spółdzielnia Usługowa ODRA
Spółdzielnia Usługowa ODRA
Pomoc drogowa
Pomoc drogowa
ZGK Z?bkowice ?l.
ZGK Z?bkowice ?l.
Praca na GoWork
Praca na GoWork
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Szpital LATAWIEC
Szpital LATAWIEC