[FOTO] Rozpoczęcie Sezonu Rowerowego w Bardzie

sobota, 30.4.2022 18:42 1866 0

W sobotę 30 kwietnia na parkingu przy ul. Lipowej w Bardzie odbyła się impreza z okazji Rozpoczęcia Sezonu Rowerowego. Pojawili się kolarze w każdym wieku - zarówno ci doświadczeni, jak i maluchy zaczynające swoje zmagania na dwóch kółkach.

W wydarzeniu czynny udział brał również burmistrz miasta - Krzysztof Żegański. Organizatorami wydarzenia była Gmina Bardo, UKS Kusy, Centrum Kultury i Biblioteka w Bardzie oraz Ultima Sport.

Kilka minut po godz. 12.00 rozpoczęto przejazd rekreacyjny około pięciokilometrową trasą w formie pętli. Za ukończenie przejazdu zawodnicy zostali uhonorowani medalami.

Następnie odbyły się gry i zabawy dla dzieci. Najmłodsi na początku mierzyli się na torze przeszkód, a później chłopcy rywalizowali z dziewczętami w przeciąganiu liny. Silniejsze okazały się być dziewczyny.

Uczestnikom zaserwowano ciepły posiłek, owoce, warzywa i wodę mineralną. Po zmaganiach kolarskich można było również zjeść kiełbaskę z ogniska.

Po godzinie 13.00 rozpoczęły się zawody na trasie "Singletrack Pętla Hrabiowska" na odcinku ok. 3 km. Zawodnicy startowali w około 30-sekundowych odstępach. Klasyfikację ustalano według indywidualnych czasów przejazdu.

Wyniki: KLIKNIJ!
Uwaga: Należy wybrać odpowiednią kategorię

Foto: DOBA.PL

Dodaj komentarz

Komentarze (0)