[FOTO] Podsumowano aktywność kulturalną gminy Kamieniec Ząbkowicki w minionym roku

poniedziałek, 22.1.2024 14:49 875 0

- Podsumowaliśmy aktywność kulturalną naszej społeczności w roku 2023. W trakcie spotkania w oficynie Pałacu Marianny Orańskiej rozmawialiśmy o tym wymiarze życia gminy Kamieniec Ząbkowicki z wielką satysfakcją i myśląc już o planach na rok 2024 - relacjonuje burmistrz Kamieńca Ząbkowickiego Marcin Czerniec.

W wydarzeniu uczestniczyli przedstawiciele wszystkich organizacji społecznych działających w naszej gminie, w tym dwa kluby seniora, koła gospodyń wiejskich i stowarzyszenia. Samorząd reprezentował burmistrz Marcin Czerniec z przewodniczącą rady miejskiej Bernadetą Chodasewicz, radnymi i pracownikami Urzędu Miejskiego i Gminnego Centrum Kultury. Czas spotkania swoim występem uświetnił Chór Męski „Dzwon” z Gniezna pod przewodnictwem Bartosza Szczeszka oraz zespół Wokalny „Retro” z dyrygentką Agnieszką Krystman. Zaprezentowała się także Kamila Cymbała, utalentowana mieszkanka gminy.

- Takie wydarzenia, w czasie których rozmowa w aurze artystycznego programu i pięknym otoczeniu Pałacu Marianny Orańskiej pozostawiają wiele cennych wrażeń. Dają także dobrą i potrzebną energię do podejmowania nowych wyzwań służących wszystkim mieszkańcom Gminy Kamieniec Ząbkowicki. Serdecznie dziękuję za ten wspólnie spędzony czas Uczestnikom i Organizatorom spotkania - dodaje burmistrz Czerniec.

foto: M. Czerniec/FB

Dodaj komentarz

Komentarze (0)