[FOTO] Pobiegli w IX edycji biegu przełajowego "Bardzka Piąteczka"

poniedziałek, 18.9.2023 13:17 585 0

W sobotę, 16 września punktualnie o godz. 10.00 około 70 zawodników wystartowało w biegu "Bardzka Piąteczka". Zawody, jak co roku przebiegały na dystansach 5, 10 i 15 km.

Każdy uczestnik biegu otrzymał pamiątkowy medal. Burmistrz Barda Krzysztof Żegański dał sygnał do startu oraz wręczył pamiątkowe medale. Pomysłodawcą i współorganizatorem „Bardzkiej Piąteczki” jest Tomasz Janik. Gratulujemy wszystkim zwycięzcom, pełną listę z wynikami można zobaczyć na stronie ULTIMASPORT - TUTAJ.

- Bardzo dziękujemy za pomoc i wsparcie przy organizacji zawodów biegowych: naszym sponsorom tj. Hotel Bardo, Usługi transportowe STTrans, współorganizatorowi biegu - CKiB Bardo, ULTIMASPORT za pomiar czasu, Trail Patrol Tomasz Zając za zabezpieczenie medyczne,Ochotnicza Straż Pożarna Bardo,wszystkim wolontariuszom.Dziękujemy za udział w IX Biegu Przełajowym „Bardzka Piąteczka” i tworzenie wspaniałej sportowej atmosfery. Już dzisiaj serdecznie zapraszamy na jubileuszową X edycję Bardzkiej Piąteczki za rok! - czytamy na facebooku UMiG Bardo.

foto - UMiG Bardo

Dodaj komentarz

Komentarze (0)