komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
LOTTO

poniedziałek, 18 lutego 2019

Szymona, Konstancji

[FOTO] Piknik Parafialny w Doboszowicach

wtorek, 3.7.2018 13:12 , komentarze: 3 , odsłony: 4231
kategorie artykułu:

1 lipca, w Doboszowicach odbył się Piknik Parafialny, który został zorganizowany przez mieszkańców wsi. W pracę zaangażowało się wiele osób, a wszystko po to, aby zebrać fundusze na prace remontowe w Kościele pw. Świętego Mikołaja, w Doboszowicach. 

Inicjatorem tej imprezy był Ksiądz Wojciech Drab, który od kwietnia tego roku pełni funkcję proboszcza w tutejszej parafii. 
Piknik rozpoczął się Mszą Świętą, a zaraz po niej nastał dzień pełen atrakcji dla całych rodzin. Dzieci mogły skorzystać z darmowych dmuchańców, eurobungee, malowania twarzy oraz wielu zabaw i konkursów z nagrodami. Na scenie wystąpił dla gości Ksiądz Raper -Jakub Bartczak. Po koncercie, można było podziwiać zorganizowany przez straż pożarną pokaz gaszenia płonącego samochodu.  Następnie odbyły się rozgrywki piłki nożnej o "Puchar Proboszcza Doboszowic", w których wzięły udział drużyny z Doboszowic, Topoli oraz Pomianowa. Wieczorem wystąpił również Sebastian Opiela, który zaprezentował niesamowity Fireshow, a do późnej nocy można było bawić się przy muzyce serwowanej przez Lucka.
Podczas festynu było można skosztować domowych potraw, zakupić przetwory, domowy chleb, cegiełki, koszulki oraz wiele innych rzeczy, wspierając tym Parafię.
Nie było by to możliwe bez wsparcia wszystkich osób, które zaangażowały się w przygotowania Pikniku, za co im serdecznie dziękujemy!
Dziękujemy również sponsorom, bez których Piknik Parafialny w Doboszowicach nie udał by się w tak okazałej i fantastycznej formie! Dziękujemy: Wałbrzyskiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej, Gminie Kamieniec Ząbkowicki, Gnejsy.pl, ProKreator, ATU, Joannie Kowalskiej, Natalii Mielnik oraz wszystkim mieszkańcom Doboszowic, którzy wsparli Piknik!
A już teraz zapraszamy na kolejny Piknik Parafialny, połączony z dożynkami, który odbędzie się we wrześniu.

Foto: Joanna Kowalska

 

Wasze komentarze

Pytam czy na dobie obowiązuje cenzura ?
środa, 04.07.2018 18:15 autor: Gen

Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Szpital LATAWIEC
Szpital LATAWIEC
Pomoc drogowa
Pomoc drogowa
Praca na GoWork
Praca na GoWork
Spółdzielnia Usługowa ODRA
Spółdzielnia Usługowa ODRA