[FOTO] Otworzyła się nowa automatyczna lakiernia proszkowa MISTAL COLOR

niedziela, 7.4.2024 19:31 2360

MISTAL COLOR to nowa lakiernia proszkowa na rynku. Ta dynamicznie rozwijająca się firma jest częścią renomowanego Mistal Accessories, firmy rodzinnej założonej w 2006 roku przez Monikę i Michała Głuszek.

Oferta Dla Firm: Lakierowanie Proszkowe na Wysokim Poziomie

Nowa lakiernia proszkowa MISTAL COLOR wyróżnia się swoją profesjonalną obsługą oraz specjalizacją w lakierowaniu detali o dużych gabarytach. Oferta obejmuje lakierowanie proszkowe w automatycznym cyklu detali o maksymalnych wymiarach 2600mm x 1700mm x 600mm. To idealne rozwiązanie dla producentów i dystrybutorów systemów ogrodzeniowych oraz innych elementów stalowych, takich jak słupy, furtki, czy panele ogrodzeniowe.

- Naszą markę, Mistal Accessories zbudowaliśmy na solidnych fundamentach i autorskich pomysłach, skutecznie zaspokajając potrzeby klientów w branży ogrodzeniowej – mówi Monika Głuszek, prezes zarządu Mistal Color Sp z o.o. - Działalność firmy pierwotnie skupiała się na sprzedaży śrub, jednak szybko zrozumieliśmy, że rynek potrzebuje więcej. Z determinacją i kreatywnością zaczęliśmy poszerzać ofertę o dodatkowe akcesoria do ogrodzeń, tworzone na bazie własnych pomysłów i technologii. Prezentacja oferty na Międzynarodowych Targach Budowlanych w Poznaniu w 2011 roku otworzyła nam nowe możliwości biznesowe, umożliwiając nawiązanie cennych kontaktów – dodaje Pani Monika.

Dynamiczny Rozwój i Ekspansja

Od skromnych początków na powierzchni biurowej 20 mkw. i magazynowej 40 mkw., Mistal Accessories przeszło imponującą ekspansję. W 2013 roku siedziba firmy została przeniesiona do nowego kompleksu biurowego o powierzchni 120 mkw i magazynu 700mkw. Dalszy rozwój i wzrost sprzedaży doprowadziły do zakupu ogromnego magazynu o powierzchni 3000 mkw. i dwukondygnacyjnego biurowca o powierzchni 400 mkw. w 2018 roku.

MISTAL COLOR: Wizja Przyszłości

Lakiernia proszkowa MISTAL COLOR, będąca częścią Mistal Accessories, kontynuuje tradycję innowacyjności i wysokiej jakości usług. Ich nowoczesne podejście do lakierowania proszkowego oraz stałe dążenie do doskonałości sprawiają, że są one partnerem godnym zaufania dla firm poszukujących wysokiej jakości usług lakierowania.

Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu poprzez formularz dostępny na stronie internetowej MISTAL COLOR: https://mistal-color.pl/oferta/ oraz na adres email: kontakt@mistal-color.pl

Wizja Mistal Accessories i ich nowej lakierni proszkowej MISTAL COLOR przekracza granice obecności, kierując się ku jasno określonej przyszłości, w której jakość, innowacja i partnerstwo biznesowe stoją na pierwszym miejscu.

 

AUTOMATYCZNA LAKIERNIA PROSZKOWA

KABINA 2600x1700x60

WYDAJNOŚĆ I JAKOŚĆ

TELEFON: 790 290 472