[FOTO] Niezapomniany Dzień Dziecka w Doboszowicach

poniedziałek, 3.6.2024 11:42 1809 0

Tegoroczny Dzień Dziecka w Doboszowicach był wydarzeniem, które na długo pozostanie w pamięci uczestników. Dzięki wspaniałym atrakcjom i świetnej organizacji, dzieci i dorośli bawili się doskonale.


Wśród licznych atrakcji przygotowanych na ten wyjątkowy dzień, każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Do najpopularniejszych należały:
- Konkursy i zabawy: Różnorodne gry i konkursy dostarczyły mnóstwo radości zarówno dzieciom, jak i dorosłym. Uczestnicy rywalizowali w różnych kategoriach, zdobywając nagrody i uśmiechy.
- Zamki dmuchane: Te kolorowe i ogromne zjeżdżalnie były nie lada gratką, nie tylko dla najmłodszych, którzy mogli skakać i bawić się bez końca.- AlkoGogle: Ta atrakcja dostarczyła nie tylko zabawy, ale również edukacji, pokazując jak trudne jest wykonywanie prostych czynności pod wpływem alkoholu.- Paintball: Emocjonujące rozgrywki paintballowe przyciągnęły zarówno dzieci, jak i dorosłych, oferując zdrową dawkę adrenaliny.
- Bańki: bańki mydlane to magia, która zachwyciła wszystkich obecnych. 
-Malowanie twarzy i kolorowe warkoczyki: pamiątka dla wszystkich dzieci i możliwość wcielenia się w ulubione postacie
 - Gastronomia: Domowe ciasta, soczysty arbuz, lody, wata cukrowa, popcorn i kiełbaska napełniły brzuchy młodszych i starszych dzieci
Dzień Dziecka odbył się na polu Paintball "Na Celowniku" w Doboszowicach, a wszystkie atrakcje i smakołyki były oczywiście darmowe.

Wielkie podziękowania kierujemy do wszystkich, którzy przyczynili się do organizacji tego wydarzenia oraz do sponsorów:
-  Radny Tomasz Wilgan
-  Sołtys Beata Nicpoń-  Rada Sołecka
-  KGW w Doboszowicach
-  Gmina Kamieniec Ząbkowicki
-  TESM sp. z o. o.
-  Kopalnia Pomianów
- Doboszowice
Dzięki Waszemu wsparciu i zaangażowaniu, tegoroczny Dzień Dziecka w Doboszowicach był pełen radości, zabawy i niezapomnianych chwil. Już teraz czekamy na kolejną edycję!

 

KGW w Doboszowicach

Dodaj komentarz

Komentarze (0)