[FOTO] Nietrzeźwy kierowca wjechał w przydrożne krzaki

sobota, 31.7.2021 10:19 3630 2

Policjanci z Kamieńca Ząbkowickiego zatrzymali pijanego 47-letniego mieszkańca powiatu ząbkowickiego, który kierując samochodem Volvo wjechał w przydrożne krzaki. Mężczyzna miał w organizmie ponad 2 promile alkoholu. Na szczęście tym razem nikomu nic się nie stało. Apelujemy: PIŁEŚ - NIE JEDŹ!

W dniu 28 lipca  br. podczas służby patrol policji z Kamieńca Ząbkowickiego zauważył na poboczu drogi Śrem - Kamieniec Ząbkowicki uszkodzony samochód Volvo. Niedaleko samochodu znajdował się kierowca i jego pasażerka. Kierujący oświadczył, że jadąc drogą w pewnym momencie puścił kierownicę w wyniku czego stracił panowanie nad pojazdem i wjechał w przydrożne krzaki.

Jego wersję potwierdziła pasażerka. Od mężczyzny mundurowi od razu wyczuli alkohol.  Przebadali 47-latka na stan trzeźwości z wynikiem ponad 2 promile. Pasażerka którą wiózł również była nietrzeźwa. Kobieta wydmuchała ponad 3 promile.

Z ich relacji wynikało, że kiedy skończył im się alkohol wspólnie postanowili iż pojadą do sklepu monopolowego. Jak pomyśleli, tak zrobili. Jednak zakupionych trunków nie dowieźli do domu, ponieważ po drodze kierujący samochodem Volvo mężczyzna stracił nad nim panowanie i wjechał w przydrożne krzaki. Na szczęście tym razem nikt nie odniósł obrażeń.

Po raz kolejny ponawiamy nasz apel 

PIŁEŚ - NIE JEDŹ!
st.asp. Katarzyna Mazurek

Źródło: zabkowice-slaskie.policja.gov.pl

Przeczytaj komentarze (2)

Komentarze (2)

Arcymag sobota, 31.07.2021 18:27
Mówi Pan Bóg do Janusza : Proś o co chcesz...
sobota, 31.07.2021 13:39
Nie piłeś napij się