[FOTO] Mikołajkowa Olimpiada Integracyjna w Ząbkowicach Śląskich

sobota, 3.12.2022 13:33 1688 2

To była już XXIV Olimpiada Integracyjna w Ząbkowicach Śląskich, zorganizowana przez Stowarzyszenie na Rzecz Dzieci i Osób Niepełnosprawnych Ziemi Ząbkowickiej „Integracja”. W sobotę 3 grudnia w Międzynarodowy Dzień Osób z Niepełnosprawnościami w sali Centrum Organizacji Pozarządowych podopieczni stowarzyszenia, ich rodziny, przyjaciele i wolontariusze spotkali się by razem bawić w mikołajkowym nastroju.

Na początku imprezy szefowa "Integracji", Irena Szewczyk, podziękowała wszystkim wspierającym działalność stowarzyszenia, w szczególności władzom Ząbkowic Śląskich z burmistrzem i Radą Miejską  oraz władzom starostwa powiatowego, a także instytucjom im podległym. Każdy z gości otrzymał upominki przygotowana przez podopiecznych stowarzyszenia. 

Szczególne słowa podziękowania skierowała jednak w stronę rodziców dzieci z niepełnosprawnościami, którzy każdego dnia starają się przezwyciężać ograniczenia swoim dzieci, wspierać je i brać udział w różnorodnych zajęciach i działaniach.

Po tej części oficjalnej pojawił się najbardziej wyczekiwany gość, czyli Święty Mikołaj, który obdarowywał prezentami.  

Oczywiście podczas olimpiady integracyjnej nie mogło zabraknąć zmagań sportowych, którym towarzyszyła dobra zabawa śmiech, zdrowa rywalizacja i doping!

 

Przeczytaj komentarze (2)

Komentarze (2)

poniedziałek, 05.12.2022 11:17
Panie z zarządu są nie do zastąpienia! To się nazywa...
przyszły wyborca niedziela, 04.12.2022 15:20
Z zdjęć wynika, że była świetna zabawa. I bardzo dobrze....