komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS

piątek, 21 lutego 2020

Eleonory, Fortunata

[FOTO] Maturzyści z "Wrocławskiej" bawili się na studniówce

wtorek, 4.2.2020 14:23 , odsłony: 3858
kategorie artykułu:

1 lutego w restauracji Esperanto w Świdnicy odbył się bal studniówkowy uczniów Zespołu Szkół Zawodowych w Ząbkowicach Śląskich. Na uroczystość przybyli zaproszeni goście: burmistrz Ząbkowic Śl. Marcin Orzeszek, starosta powiatu ząbkowickiego Roman Fester wraz z małżonką oraz dyrekcja Zespołu Szkół Zawodowych -  Ryszard Pawłowski wraz z małżonką, Lucyna Gabory, Irena Szewczyk i  Janusz Labok z małżonką. 

 

Oczywiście bal studniówkowy nie odbyłby się bez rodziców uczniów oraz samych tegorocznych maturzystów, którzy przybyli z osobami towarzyszącymi. Klasy na uroczystość zaprosiły swoich nauczycieli i wychowawców: kl. 4A – Panią Agnieszkę Kozakiewicz, kl. 4S – Pana Bogdana Tułę, 4TBH – Panią Małgorzatę Bulandę, kl. 4TE – Panią Beatę Bereźnicką, kl. 4TG – Panią Annę Pintal, kl. 4TI – Panią Julitę Kasprowicz.

Część oficjalną rozpoczęli uczniowie z kl. 4TI – Paulina Semeniuk i Bartosz Zalewski, którzy poprosili o zabranie głosu Pana Starostę i Pana Burmistrza. Mówcy życzyli maturzystom połamania długopisów na egzaminach, wyboru właściwych dróg życiowych oraz wspaniałej zabawy studniówkowej, bo ona pozostaje w pamięci na całe życie.

Następnie Pan R. Pawłowski oficjalnie otworzył bal studniówkowy, rozpoczynając tym samym poloneza przepięknie zaprezentowanego przez przedstawicieli klas maturalnych. Nad całością tańca czuwała Pani Anna Wilk, której uczniowie podziękowali bukietem kwiatów.

Bardzo ciekawym punktem uroczystości był program artystyczny pt. „Gala Złote Stanisławy” prowadzony z wielką swadą przez Emmę Ćwiklak z kl. 4TI i Kewina Chmiela z kl. 4S. Podczas Gali wręczono Statuetki Złotego Stanisława wychowawcom, innym nauczycielom oraz uczniom w różnych kategoriach, uzasadniając w dowcipny sposób ich przyznanie. W przerwie Gali wystąpiły uczennice z kl. 4TG – Nikola Bar i Wiktoria Poręba, które zaśpiewały w duecie piosenkę Lady Gagi w polskiej wersji językowej, ujawniając swoje talenty wokalne, a na scenie towarzyszyli im tancerze z klas maturalnych, dopełniając artystyczną całość.

Bal studniówkowy przygotowali rodzice, w imieniu których Pani Rejtmajer życzyła wszystkim udanej zabawy.

Przy dźwiękach skocznej muzyki, która sama porywała do tańca, wszyscy bawili się w radosnej i pełnej energii atmosferze. Nie zabrakło także dedykacji, min. dla maturzystów od Pana Starosty i jego małżonki.

http://www.zszzabkowice.pl/

 

 
poniedziałek, 17.2.2020 08:49
poniedziałek, 17.2.2020 10:07
środa, 12.2.2020 09:54
SPZOZ w Świdnicy - Latawiec
SPZOZ w Świdnicy - Latawiec
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
ZGK Ząbkowice Śl.
ZGK Ząbkowice Śl.
Pomoc drogowa
Pomoc drogowa