komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS

piątek, 23 października 2020

Marleny, Seweryna

[FOTO] Kolejna edycja Bardzkiej Piąteczki za nami

środa, 23.9.2020 13:26 , komentarze: 0 , odsłony: 1064
kategorie artykułu:

Ponad 50 zawodników stawiło się na starcie VI Biegu Przełajowego „Bardzka Piąteczka”. Najszybsi przybiegli pięciokilometrową trasę w trochę ponad 20 minut.

 

Punktualnie o godz. 10.00 sygnał do wspólnego startu dał burmistrz Barda Krzysztof Żegański. Jak w poprzednich edycjach oprócz dystansu na 5 km, zawodnicy mogli startować jeszcze na trasie 10 i 15 km. Każdy uczestnik biegu otrzymał medal i pamiątkowy dyplom.

Pomysłodawcą „Bardzkiej Piąteczki” jest Tomasz Janik, który również i tym razem wspierał organizację zawodów, natomiast konferansjerkę poprowadził – niezawodny już przy tego typu imprezach – Mariusz Bernaczek. W tym roku uczestnikami Bardzkiej Piąteczki byli również dziennikarze Radia Wrocław, którzy osobiście poznali trasę i na bieżąco śledzili sportową rywalizację, przeprowadzali również wywiady z zawodnikami oraz organizatorami imprezy.

Nagrody najlepszym wręczała w imieniu burmistrza kierownik RKS Aneta Macherzyńska. Bardzo dziękujemy za pomoc i wsparcie przy organizacji zawodów biegowych. Sponsorami biegu, oprócz Gminy Bardo, był Hotel Bardo, Nadleśnictwo Bardo Śląskie, firma Ski Raft – spływy pontonowe oraz Planeta Bardo – market budowlany. Natomiast współorganizatorem biegu, oprócz Gminy Bardo, było Centrum Kultury i Biblioteka. Organizację zawodów w terenie zabezpieczała OSP Bardo, natomiast pomiar czasu zapewniła ULTIMASPORT. Dziękujemy również wolontariuszom uczestniczącym w sportowym wydarzeniu.

Podsumowując tegoroczną edycję możemy stwierdzić, że frekwencja dopisała, pogoda była wyśmienita, a atmosfera jak zwykle rewelacyjna. I to wszystko w przepięknej scenerii Gór Bardzkich. Natomiast same zawody były świetną okazją do promowania aktywnego wypoczynku i przedstawienia walorów turystycznych gminy Bardo.

Pełną listę z wynikami możesz zobaczyć na stronie ULTIMASPORT

 

UMiG Bardo

 

Wasze komentarze

wtorek, 20.10.2020 22:31
5
wtorek, 20.10.2020 15:02
poniedziałek, 19.10.2020 19:30
4
poniedziałek, 19.10.2020 12:30
Pomoc drogowa
Pomoc drogowa
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
tanie laptopy poleasingowe
tanie laptopy poleasingowe
ZGK Ząbkowice Śl.
ZGK Ząbkowice Śl.
SPZOZ w Świdnicy - Latawiec
SPZOZ w Świdnicy - Latawiec