[FOTO] Kolędujmy wszyscy wraz - IX Przegląd Kolęd i Pastorałek

poniedziałek, 10.1.2022 09:15 1673 2

W sobotę 8 styczni, w pięknie przystrojonej sali widowiskowej Ząbkowickiego Centrum Kultury i Turystyki odbył się IX Przegląd Kolęd i Pastorałek – „Kolędujmy Wszyscy Wraz”,  przepiękny koncert w wykonaniu chórów i zespołów Uniwersytetów Trzeciego Wieku z Oleśnicy, Obornik Śląskich, Żarowa, Świdnicy, Ziębic i Ząbkowic Śląskich.

Przekażmy sobie znak pokoju – pastorałka pięknie wykonana przez zespół Echo i Cantum Laudis punktualnie o godz. 16.00 rozpoczęła blisko dwugodzinne wspólne kolędowanie. 

- Były życzenia noworoczne dla przybyłych gości i podziękowanie dla burmistrza Marcina Orzeszka, który od wielu lat wspiera nasze działania. Serce za serce. Zaprosiliśmy wyjątkowe zespoły, efektem tego był wyjątkowy koncert. Oto jeden z komentarzy, który mówi więcej niż tysiąc słów: „To prawdziwe międzypokoleniowe spotkanie serc, które biją dobrem, tego nam trzeba najbardziej, gratuluje i dziękuję – napisała na naszym profilu  Walentyna Wnuk - mówi Grażyna Kwiecińska z Ząbkowickiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku. 

foto: ZUTW

Przeczytaj komentarze (2)

Komentarze (2)

BMC poniedziałek, 10.01.2022 10:16
A gdzie maseczki? Większość ludzi siedzących na widowni ich...
poniedziałek, 10.01.2022 10:33
Mogę dać ci jeszcze dziesięć maseczek. Będzie ci cieplej w...