[FOTO] Jarmark Bożonarodzeniowy w Srebrnej Górze

sobota, 11.12.2021 19:54 2874 1

Jarmark Bożonarodzeniowy w Srebrnej Góry otworzył czas świątecznych imprez w powiecie ząbkowickim i wprowadził mieszkańców oraz gości w bożonarodzeniowy klimat.

 

Srebrnogórski jarmark odbywał się w trzech strefach. Oficjalne otwarcie przez wójta gminy Stoszowice, Pawła Gancarza oraz przewodniczącego Rady Gminy, Marcina Józefiaka, miało miejsce w "Aniołku". Tam też dzieci z przedszkola "Kajtek", zespoły ludowe Uciechowinaki i Borowianki,  jak również "Światełka Pana" z Przedborowej i zespół FIXTERS wyśpiewywali największe świąteczne przeboje, szlagiery, pastorałki i kolędy. 

Tuż obok w ogrzewanej hali namiotowej wystawcy prezentowali swoje rękodzieło, stroiki, a także domowe wypieki, pierogi i inne smakołyki, które odwiedzający chętnie nabywali. 

A w budynku GOKSiR-u czekały warsztaty ozdób bożonarodzeniowych, podczas których zdobiono bombki, robiono stroiki czy piękne choineczki.  Pojawił się tam również najbardziej wyczekiwany gość jarmarku, czyli święty Mikołaj. Dzieci zachwycone jego wizytą, ustawiały się w kolejce, by zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie i uciąć miłą pogawędkę z Mikołajem. 

Przeczytaj komentarze (1)

Komentarze (1)

wtorek, 14.12.2021 08:56
Halinka ze Żdanowa jak zawsze śliczna.