[FOTO] I Ogólnopolski Przegląd Zespołów Muzyki Leśnej i Łowieckiej w Ząbkowicach Śląskich

sobota, 14.5.2022 17:04 7087 1

W Ząbkowicach Śląskich trwa I Ogólnopolski Przegląd Zespołów Muzyki Leśnej i Łowieckiej. Na plantach zamkowych czekają stoiska kół łowieckich i nadleśnictw, a ze sceny płynie muzyka łowiecka i leśna w wykonaniu zespołów biorących udział w przeglądzie.

 

 Po uroczystej mszy Hubertowskiej, która odprawiona została w Kościele pw. św. Anny w Ząbkowicach Śląskich zespoły oraz wszyscy goście przemaszerowali na planty zamkowe. Po oficjalnym powitaniu i otwarciu imprezy zespoły biorące udział w przeglądzie zaprezentowały się na scenie. Na zakończenie części konkursowej gościnnie wystąpił zespół muzyczny, który wraz z wybitną solistką dopełnił całość części artystycznej. W stoiskach nadleśnictw czekały atrakcje dla dzieci: gry, konkursy , zabawy i ścieżki edukacyjne, poszerzające jednocześnie wiedzę przyrodniczą. Z kolei na stoiskach stoiskach kół łowieckich z powiatu ząbkowickiego można nabyć produkty i potrawy z dziczyzny.

Przed nami jeszcze wieczór pełen koncertów. Na plantach zamkowych w godzinach wieczornych wystąpią: Kapela Bożków,  Buraky, Mesajah, Łydka Grubasa.

Przeczytaj komentarze (1)

Komentarze (1)

Jaaa wtorek, 17.05.2022 10:39
Straszne to. Tfu