[FOTO] Bieg Tropem Wilczym w Złotym Stoku

niedziela, 15.8.2021 19:45 2705 1

Przy pięknej słonecznej pogodzie i radosnych nastrojach blisko 70 uczestników wzięło udział w historycznym Biegu Żołnierzy Wyklętych w Złotym Stoku.

Sygnał do startu dała w tym roku przewodnicząca Rady Miejskiej Elżbieta Ruszkowska, a uczestnicy przebyli (do wyboru) dwie trasy:1963 m - uroczyste przejście do miejsca spotkania przy pensjonacie „Złoty Jar”, gdzie czekało ognisko z kiełbaskami i 6 km - trasa biegowa lub Nordic Walking.

Wszyscy szczęśliwie ukończyli swoje dystanse, a w trakcie marszu było słychać patriotyczne pieśni, które intonowali członkowie Stowarzyszenia Złotostockiego Klubu Seniora.

- Cieszymy się z obecności wielu mieszkańców z rodzinami, naszych niezawodnych seniorów i gości, którzy przybyli specjalnie na to wydarzenie właśnie do nas - przekazuje gmina Złoty Stok. 

Na mecie biegu, przy pensjonacie „Złoty Jar” czekały na uczestników piękne okazjonalne medale, zimne napoje, owoce i kiełbaski do smażenia przy wspólnym ognisku.

- Dziękujemy Fundacja Run4Gold Marta Adamiak za organizację i opiekę nad uczestnikami - dodaje Urząd Miejski w Złotym Stoku.

 

Przeczytaj komentarze (1)

Komentarze (1)

Normalny niedziela, 15.08.2021 23:42
No pięknie, pięknie. A to nasz sołtys miasta nie zaprosił...