komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS

wtorek, 4 sierpnia 2020

Dominika, Protazego

[AKTUALIZACJA] Dwuletnie dziecko potrącone na pasach. Sprawca uciekł!

czwartek, 2.7.2020 09:54 , komentarze: 49 , odsłony: 35724
kategorie artykułu:

W środę 1 lipca po godzinie 20.20 w Ząbkowicach Śląskich samochód osobowy potrącił na przejściu dla pieszych małe dziecko, po czym odjechał z miejsca zdarzenia.

[AKTUALIZACJA godz. 13.00] 

Jak informuje policja, dzięki informacjom m.in. od naszego Czytelnika, pojazd został ustalony i odnaleziony. Mężczyznę podejrzewanego o potrącenie zatrzymano, a samochód zabezpieczono. Więcej informacji wkrótce 

 

Do zdarzenia doszło na przejściu dla pieszych na ul. Bohaterów Getta w Ząbkowicach Śląskich. Kierujący samochodem osobowym, najprawdopodobniej audi typu SUV (Q5 lub Q7) koloru czarnego lub ciemnego,  jadąc od strony Srebrnej Góry, chcąc skręcić na dk8 w stronę Wrocławia, najpierw wymusił pierwszeństwo kierującemu, który jechał od strony Ząbkowic Śląskich prosto,a  następnie potrącił na przejściu dla pieszych 2-letnie dziecko, które szło za rękę z mamą, po czym odjechał w stronę Wrocławia. Dziecko w stanie ciężkim zostało przewiezione do szpitala do Wrocławia.

 

Policja zwraca się z prośbą do wszystkich świadków zdarzenia o pomoc. Być może samochód na trasie od Srebrnej Góry do Ząbkowic Śląskich lub dalej został nagrany przez kamerę przemysłową lub kamerkę samochodową! Być może ktoś widział ten pojazd i zapamiętał pełne numery rejestracyjne. 

Policja prosi o kontakt telefoniczny: 74 8164 222 lub mailowy: komendant@zabkowice-slaskie.wr.policja.gov.pl

 

Wasze komentarze

Jacek to ja o D pół roku niema mnie w
piątek, 10.07.2020 14:12 autor: Jacek
TO NIE JACEK LUDZIE!!!
czwartek, 09.07.2020 21:47 autor: A
Zadzwoń do tv trwam lub tvpis
niedziela, 05.07.2020 12:21 autor: R
Ale po co, wystarczy zadzwonić do TVN
niedziela, 05.07.2020 15:44 autor: Wienek
W tvn przynajmniej będzie rzetelnie bez bajek na paskach.
poniedziałek, 06.07.2020 06:56 autor:
OGraniczone zaufanie , pasy plus rozum a potem pierwszeństwo .
piątek, 03.07.2020 16:07 autor: Milicjant
Całkowicie się z Panem zgadzam .
sobota, 04.07.2020 17:26 autor: ERA
Dostanie mandat i to tyle, na układy nie ma rady,,,
czwartek, 02.07.2020 18:38 autor: Kat
No i co?? Zatrzymali go! grozi mu 12 lat więzienie!
piątek, 03.07.2020 11:50 autor: Diego
Dobrze napisane .... grozi
piątek, 03.07.2020 12:06 autor: Kat
Fakt tam pod szkołą stoi zawsze czarne audi a gosci...
czwartek, 02.07.2020 12:59 autor: UFO
Kaszewski raczej
czwartek, 02.07.2020 15:14 autor: abc
Sam jesteś kaszewski raczej.
piątek, 03.07.2020 10:33 autor:
Kamera jest w biedronce i komisie samochodowym chyba
czwartek, 02.07.2020 10:59 autor: Mimi
A gdzie na Boh. Getta jest Biedronka i komis??? :-D
czwartek, 02.07.2020 13:10 autor: Hshd
I kamery z biedronki i komisu skierowane na K8, zęba...
piątek, 03.07.2020 08:03 autor: Hshd
Niech Pani poda dane tego zwyrodnialca niech wszyscy wiedzą!
czwartek, 02.07.2020 11:42 autor: Klara
Ten pan nigdy w życiu nie pracował.
czwartek, 02.07.2020 14:11 autor: Dziad
Akurat tak się składa że teraz pracuje i to od
czwartek, 02.07.2020 22:17 autor: Czytelnik
Moze kiedys, jakas chociaz jedna osoba to zrozumie: jest bardzo wazne...
czwartek, 02.07.2020 15:19 autor: Artur Duleba
Mam duza wrazliwosc w stosunku do dzieci i zal mi...
czwartek, 02.07.2020 21:17 autor: Artur Duleba
Dobrze, że jest już w rękach policji
czwartek, 02.07.2020 15:03 autor: Jk
Jest kamera w NIEMCZY widać wszystko jak na dłoni !!!...
czwartek, 02.07.2020 12:11 autor: grzegorz
Gdzie ty masz tam kamerę
czwartek, 02.07.2020 12:53 autor: Kierowca tira
Dużo zdrówka dla tego dziecka oby wyszedł z tego
czwartek, 02.07.2020 12:43 autor:
To frajer
czwartek, 02.07.2020 12:28 autor:
Jeśli auto kierowało się w stronę Wrocławia to kamera...
czwartek, 02.07.2020 10:39 autor: gość
dzisiaj, 1 godz temu
piątek, 31.7.2020 09:33
piątek, 31.7.2020 09:28
środa, 29.7.2020 17:15
28
środa, 29.7.2020 13:03
3
tanie laptopy poleasingowe
tanie laptopy poleasingowe
ZGK Ząbkowice Śl.
ZGK Ząbkowice Śl.
Niepubliczna Szkoła Podstawowa
Niepubliczna Szkoła Podstawowa
Pomoc drogowa
Pomoc drogowa
SPZOZ w Świdnicy - Latawiec
SPZOZ w Świdnicy - Latawiec
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele