Komentarze (9)

Kinoman sobota, 12.01.2019 14:59
Wyp______c dzumo zebraka i tak wasza kasa pojdzie na marne a lekarze na waszych instrumentach tylko fuchy robią
Popieram takie akcje niedziela, 13.01.2019 13:44
Podpiszcie oświadczenie, że nie życzycie sobie korzystania ze sprzętu WOŚP. Nie wyrażajcie zgody na zbadanie słuchu noworodka, nie pozwólcie , by życie ratował mu inkubator z serduszkiem, by wiozła go karetka z tymże serduszkiem. Rzućcie na tacę z modlitwą. A potem krzyczcie że to niepotrzebne, bo to fanaberia lewaka.
niedziela, 13.01.2019 18:34
A zwolennicy KOD, PO, Nowoczesnej z budżetu uchwalonego przez PiS, w tym z 500+ będą korzystać ?
kowalski niedziela, 13.01.2019 18:46
Podpiszę takie oświadczenie zaraz po tym jak zwolennicy WOŚP podpiszą,
że chcą być leczeni wyłącznie sprzętem zakupionym przez WOŚP i nie chcą korzystać z budynków, sprzętu i lekarzy opłacanych co miesiąc ze składek pracujących ludzi.
Popieram takie akcje niedziela, 13.01.2019 21:41
Ci sami pracujący ludzie wrzucają do puszek. No chyba że idąc twoim tokiem rozumowania, dają tylko złodzieje i nieroby. Nie dajesz,nie wspierasz- nie pisz bzdur. Wyładuj frustrację fizyczną pracą. Zwolennik WOŚP to przede wszystkim pracujący człowiek, który dzieli się tym co mu zostało po opłaceniu składek. Więc ma prawo korzystać. Wasze dzieci i wnuki mają nadany słuch zaraz po urodzeniu. To źle? I nikt was nie pyta czy daliście choć parę groszy. Ale bez okazania źe płacisz składki do lwkarza się nie dostaniesz chyba że za kasę. Ot niesprawiwdliwa ta WOSP. Nie pyta wszystkich traktuje równo.
kowalski poniedziałek, 14.01.2019 22:48
Celowo przekręcasz mój komentarz, insynuujesz.
Nie zarzucaj mi czegoś czego nie napisałem.
Wspomniałeś, że sprzęt kupowany przez WOŚP trafia tylko na oddziały dziecięce, dobrze, ale jak ktoś zachoruje w wieku powyżej 17 lat nie będzie miał okazji skorzystać z tego sprzętu.
Poza tym sam sprzęt to nie wszystko. Do odzyskania zdrowia oprócz lekarzy są potrzebne też leki. Codziennie widzę ogłoszenia w internecie ze zbiórką pieniędzy na leczenie dziecka chorego na raka, albo jedyną szansą na odzyskanie zdrowia jest kosztowny lek, który czasem jest dostępny tylko zagranicą.
Popieram takie akcje środa, 16.01.2019 14:47
Między innymi na ofdziały dziecięce. To że ludzie zbierają na kosztowne leczenie to... polityka naszego państwa. Nie wymagaj by WOSP dał całkowite wyposażenie szpitali. Ale o seniorach też pamiętał.
Nasze państwo nie pamięta o niepełnosprawnych i seniorach. Dorosłemu przysługują dwie! sztuki pieluchomajtek na dobę. Opiekowałam się niepełnosprawną osobą. Gdyby nie była przebierana cześciej niż dwa razy na dobę miałaby odleżyny. Państwo umywa ręce. Udaje że niepełnosprawnych,chorych i starych nie ma.
Nie będę dyskutować.
Ja popieram i wspieram. Ty nie musisz.
Zainteresowany niedziela, 13.01.2019 16:56
NAJWSPANIALSZE CO MOGŁO SIĘ WYDARZYC NA ŚWIECIE TO TO ŻE URODZIŁ SIĘ OWSIAK ZARAZ I RAZEM Z NIM WOŚP .popieram wspieram i daję.SIE MA :)
Jozef sobota, 12.01.2019 20:29
W cukierni Kasia nie kupuj nic bo to sponsor lewactwa