komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
MPK

wtorek, 31 marca 2020

Beniamina, Dobromierza


Zimowisko w Zastrużu

wtorek, 18.2.2020 14:04 , komentarze: 0 , odsłony: 227
kategorie artykułu:

Zimowe ferie już na półmetku. Stowarzyszenie „Nasze Dzieci-Wspólna Szkoła” w Zastrużu zorganizowało na ten czas półkolonie, w których uczestniczyło 45 dzieci z gminy Żarów.

Organizatorzy przygotowali dla najmłodszych wiele atrakcji. Wśród nich były zajęcia sportowe, wyjazdy na basen i oczywiście, jak przystało na zimowy wypoczynek, wspólne zabawy na śniegu.

Uczestnicy wzięli udział w zajęciach sportowo-rekreacyjnych na lodowisku i basenie. Na sali zabaw Cinema Fun w Świdnicy uczestniczyli w zajęciach rozwijających kreatywność, pieczeniu skomponowanej przez siebie pizzy. Ogromne wrażenie zrobiły na wszystkich wyjazdy do Ostoi nad Młynówką, gdzie można było wziąć udział w nietypowych zajęciach edukacyjnych: pieczenie chleba, szycie lalek, opieka nad zwierzętami. W Wiosce Indiańskiej Pocahontas dzieci uczestniczyły w zajęciach terenowych, strzelali z łuku, tworzyli prace z gliny, bawili się przy ognisku. Nie zabrakło również zimowej wyprawy w góry, gdzie korzystając z zimowych warunków, zjeżdżali na sankach i ogrzewali się przy gorącej pomidorówce. Organizacja wypoczynku pozwoliła na pożyteczne i czynne spędzenie wolnego czasu – mówi Joanna Kulpińska ze Szkoły Podstawowej im. Astrid Lindgren w Zastrużu.

Dyrektor Szkoły Podstawowej im. Astrid Lindgren w Zastrużu Krystyna Wardach składa serdeczne podziękowania zarządowi Stowarzyszenia „Nasze Dzieci-Wspólna Szkoła” za dofinansowanie wypoczynku dla dzieci.

 

Wasze komentarze

dzisiaj, 8 godz temu
poniedziałek, 30.3.2020 15:37
poniedziałek, 30.3.2020 14:25
sobota, 28.3.2020 13:39
SPZOZ w Świdnicy - Latawiec
SPZOZ w Świdnicy - Latawiec
Mati Autogaz
Mati Autogaz
TAXI Świdnica
TAXI Świdnica
Cukiernia Kasia
Cukiernia Kasia
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki
Fotograf Świdnica
Fotograf Świdnica
SKUP AUT
SKUP AUT
Eldomik serwis AGD
Eldomik serwis AGD
Kino Cinema3D
Kino Cinema3D
Przedszkole Abrakadabra
Przedszkole Abrakadabra
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele