komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
MPK

sobota, 18 stycznia 2020

Piotra, Małgorzaty

Zimowiska dla dzieci i rodzin z Sovia Travel

czwartek, 9.1.2020 14:37 , odsłony: 276
kategorie artykułu:

Rodzinne Biuro Turystyczne Sovia Travel zaprasza:

Zimowiska dla dzieci, młodzieży i rodzin!

W sezonie 2020 zapraszamy Państwa na trzy wyjazdy zimowe:

9.02 – 15.02 Biały Dunajec – to zimowisko dla dzieci i młodzieży, na którym będzie możliwość nauki, doskonalenia oraz samodzielnej jazdy na nartach lub snowboardzie. Poza stokiem, na uczestników czeka moc atrakcji! Kulig z ogniskiem, wycieczka do Zakopanego, noc góralska, noc filowa z niespodzianką czy przebierana impreza z pokazem zdjęć na zakończenie turnusu! Fakultatywnie również możliwość pojechania do term na kilkugodzinną wodną zabawę!

16.02 – 21.02 Ustroń – wyjazd dla dzieci i młodzieży oraz dorosłych i całych rodzin! To zimowisko przeznaczone jest dla wytrwałych! Będziemy jeździć około 7 godzin dziennie (oczywiście z przerwami). Intensywny kurs nauki jazdy na nartach, doszkalający na nartach lub snowboardzie. Oczywiście stok to nie wszystko! W Ustroniu nie zabraknie atrakcji! Zwiedzimy Muzeum Śląska poprzez interaktywne zabawy, każdy uczestnik będzie miał możliwość spędzenia łącznie 3 godzin w grocie solnej, zorganizujemy wieczór filowy z niespodzianką, a na zakończenie dyskoteka z pokazem zdjęć z turnusu. Fakultatywnie pakiet: kulig z począstunkiem w góralskiej chacie oraz Park Wodny Tropikana w Hotelu Gołębiewskim w Wiśle

Szczegóły i zapisy na zimowiska: TUTAJ

Oprócz Zimowisk organizujemy wiele innych wyjazdów. Zapraszamy!

Kalendarz Imprez 2020 Sovia Travel

Organizator – Rodzinne Biuro Turystyczne Sovia Travel

Część z Państwa na pewno kojarzy nas z działalności Klubu Sulek – w tym roku otworzyliśmy rodzinne Biuro Turystyczne  Sovia Travel, dzięki któremu w pełni profesjonalizujemy swoje usługi i możemy zaproponować Państwu szeroki wybór wyjazdów i wydarzeń przez cały rok!

Jesteśmy mieszkańcami powiatu dzierżoniowskiego, a nasze propozycje kierujemy do lokalnej społeczności, dlatego są to imprezy kameralne, na które jeździmy razem z Wami. Wszystkie proponowane przez nas wyjazdy organizujemy z najwyższą starannością i możliwie wysoką jakością w stosunku do cen. Zapraszamy do wejścia na stronę www.soviatravel.pl oraz polubienia naszego fanpejdża na FB.

Pozdrawiamy,

Marta i Jacek

 
poniedziałek, 13.1.2020 21:25
poniedziałek, 13.1.2020 15:13
czwartek, 9.1.2020 08:10
czwartek, 9.1.2020 07:45
TAXI Świdnica
TAXI Świdnica
Pośrednictwo EUCO
Pośrednictwo EUCO
SKUP AUT
SKUP AUT
INTERFUEL SKŁADY WĘGLA
INTERFUEL SKŁADY WĘGLA
Cukiernia Kasia
Cukiernia Kasia
Przedszkole Abrakadabra
Przedszkole Abrakadabra
SPZOZ w Świdnicy - Latawiec
SPZOZ w Świdnicy - Latawiec
Eldomik serwis AGD
Eldomik serwis AGD
Mati Autogaz
Mati Autogaz
Fotograf Świdnica
Fotograf Świdnica
Kino Cinema3D
Kino Cinema3D
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele