komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
MPK

niedziela, 13 czerwca 2021

Lucjana, Antoniego

Zatrzymali kobietę, która włamała się do przyczepy kempingowej

środa, 12.5.2021 12:28 , komentarze: 0 , odsłony: 1499
kategorie artykułu:

Funkcjonariusze z Posterunku Policji w Marcinowicach i Wydziału Kryminalnego świdnickiej komendy zatrzymali podejrzaną o kradzież z włamaniem do przyczepy kempingowej. 50-latka usłyszała już zarzuty w tej sprawie. Grozi jej kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Policjanci otrzymali zgłoszenie dotyczące kradzieży z włamaniem do przyczepy kempingowej zaparkowanej na terenie gminy Marcinowice.

- Na miejscu potwierdzono ten fakt, a zgładzająca wyceniła swoje straty na kwotę około 3 tysięcy złotych. Na miejscu policjanci wykonali szereg czynności w wyniku których funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego świdnickiej komendy wraz z funkcjonariuszami Posterunku Policji w Marcinowicach ustalili osobę która może mieć związek z przestępstwem. Była nią 50-letnia mieszkanka gminy. Ustalenia mundurowych potwierdziło przeszukanie jej miejsca zamieszkania. Policjanci w toku wykonywanych czynności zabezpieczyli część przedmiotów pochodzących z przestępstwa, m.in. kuchenkę gazową czy ubrania - informuje rzecznik KPP Świdnica, Magdalena Ząbek.

50-latka usłyszała już zarzuty w tej sprawie. Teraz o jej losie zdecyduje sąd, grozi jej kara do 10 lat pozbawienia wolności.

 

Wasze komentarze

TAXI Świdnica
TAXI Świdnica
Przedszkole Abrakadabra
Przedszkole Abrakadabra
Kino Cinema3D
Kino Cinema3D
Eldomik serwis AGD
Eldomik serwis AGD
SPZOZ w Świdnicy - Latawiec
SPZOZ w Świdnicy - Latawiec
Fotograf Świdnica
Fotograf Świdnica
Mati Autogaz
Mati Autogaz