komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
MPK

poniedziałek, 12 kwietnia 2021

Juliusza, Luboslawa

Zaproponuj, gdzie jeszcze powinien być monitoring w Żarowie

środa, 7.4.2021 09:42 , komentarze: 0 , odsłony: 120
kategorie artykułu:

Przypominamy, że mieszkańcy mogą zgłaszać swoje propozycje dotyczące lokalizacji monitoringu w Żarowie. Jak do tej pory mieszkańcy gminy Żarów wytypowali już kilka lokalizacji, które ich zdaniem, należałoby objąć kontrolą i monitoringiem.

Wśród nich: place zabaw przy ul. Wiosennej, Chrobrego i Jarzębinowej, skrzyżowanie ulic Wyspiańskiego i Rybackiej, staw miejski w Żarowie, ścieżkę rowerową przy ul. Krasińskiego oraz na osiedlu domków jednorodzinnych w kierunku Bożanowa, ścieżkę przy ogródkach działkowych od ul. Chrobrego w Żarowie, teren przy żarowskim Polo Markecie oraz przy wjeździe do Żarowa od strony Bożanowa, przy ul. Wojska Polskiego w Żarowie, przystanku autobusowym od strony ul. Armii Krajowej 1 oraz miejsca kontenerów z odpadami.

Czekamy na kolejne sugestie i zachęcamy mieszkańców do podzielenia się własnymi pomysłami. Swoje propozycje dotyczące lokalizacji monitoringu w Żarowie można zgłaszać na adres mailowy m.pawlik@um.zarow.pl albo pisać bezpośrednio w komentarzach pod postem dotyczącym rozmieszczenia kamer służących do monitoringu w mieście na Facebooku Gmina Żarów.

System monitoringu jest systematycznie rozbudowywany, a w tym roku na terenie miasta zostaną zainstalowane kolejne kamery. Często mamy do czynienia z różnymi sytuacjami dotyczącymi zdarzeń drogowych, dewastacji obiektów czy zaśmiecania terenów zielonych. Monitoring to dobry sposób na zwiększenie bezpieczeństwa.

 

Wasze komentarze

piątek, 9.4.2021 09:38
piątek, 9.4.2021 09:35
czwartek, 8.4.2021 09:33
środa, 7.4.2021 13:56
środa, 7.4.2021 12:51
SPZOZ w Świdnicy - Latawiec
SPZOZ w Świdnicy - Latawiec
Przedszkole Abrakadabra
Przedszkole Abrakadabra
Eldomik serwis AGD
Eldomik serwis AGD
Kino Cinema3D
Kino Cinema3D
tanie laptopy poleasingowe
tanie laptopy poleasingowe
TAXI Świdnica
TAXI Świdnica
Fotograf Świdnica
Fotograf Świdnica
Mati Autogaz
Mati Autogaz