komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
MPK

niedziela, 20 czerwca 2021

Diny, Bogny

Zapisy na Bieg Niepodległości!

poniedziałek, 19.10.2020 11:25 , komentarze: 3 , odsłony: 1294
kategorie artykułu:

Od poniedziałku, 19 października od godziny 12.00 do wtorku, 3 listopada do godziny 24.00 trwają zapisy do 13. Świdnickiego Biegu Niepodległości. Z uwagi na panującą sytuację epidemiologiczną zapisy odbywają się WYŁĄCZNIE drogą elektroniczną. 

Zgłoszenia do Biegu Niepodległości przyjmowane są we wskazanym terminie pod adresem mailowym: zapisy@osir.swidnica.pl

W ZGŁOSZENIU NALEŻY PODAĆ: IMIĘ I NAZWISKO, DATĘ URODZENIA, NUMER TELEFONU I MIEJSCOWOŚĆ. Zgłoszeń mogą dokonywać wyłącznie osoby pełnoletnie. Osoby niepełnoletnie (które w dniu weryfikacji czyli 10 listopada 2020 nie ukończyły 18 lat) mogą być zapisane na listę uczestników wyłącznie przez rodzica lub opiekuna prawnego, który musi być obecny przy weryfikacji uczestników i posiadać dokument tożsamości.

Po zakończeniu zapisów uczestnicy zostaną drogą elektroniczną powiadomieni o sposobie i miejscu odebrania pakietu startowego, przydzieleniu do konkretnej fali biegu, godzinie zgrupowania przed startem i godzinie samego startu biegu.

Prosimy o zapoznanie się ze szczegóły wydarzenia w REGULAMINIE.

W związku z aktualną sytuacją Bieg Niepodległości odbędzie się na nieco innych zasadach. Limit uczestników – tak jak w latach poprzednich został ustalony na 1500 osób. Planowanych jest sześć fal po 250 osób każda. Starty fal co 20 minut. Pierwsza wystartuje o godzinie 12.00, ostatnia o 13.40. Pobiegną tylko osoby zgłoszona i zweryfikowane wcześniej, zaopatrzone w numer i pakiet startowy.

W tym roku wyjątkowo wszyscy biegacze mogą pokonać tylko jedno okrążenie trasy o długości 1250 m: Rynek – Grodzka, Zamkowa, Kotlarska, Rynek, Długa, Daleka, Pułaskiego, Rynek. Po zakończeniu biegu odbiorą pamiątkowy medal i poproszeni zostaną o niegromadzenie się i opuszczenie Rynku. 

Organizatorem Świdnickiego Biegu Niepodległości jest Świdnicki Ośrodek Sportu i Rekreacji przy współpracy z Urzędem Miejskim w Świdnicy, Starostwem Powiatowym w Świdnicy, Lokalną Organizacją Turystyczną Księstwo Świdnicko-Jaworskie.

Wszystkie aktualne informacje dotyczące Biegu zamieszczane będą na bieżąco na stronie Organizatora: www.osir.swidnica.pl (w zakładce POLECANE).

 

 

Wasze komentarze

Myślę że Świdniczanie wykażą się rozsądkiem i nikt się nie...
poniedziałek, 19.10.2020 20:39 autor: jurek
Chyba komuś od....ło, a gdzie ich potem położycie?
poniedziałek, 19.10.2020 12:10 autor: daro
wtorek, 15.6.2021 12:24
wtorek, 15.6.2021 08:30
TAXI Świdnica
TAXI Świdnica
Kino Cinema3D
Kino Cinema3D
Mati Autogaz
Mati Autogaz
SPZOZ w Świdnicy - Latawiec
SPZOZ w Świdnicy - Latawiec
Fotograf Świdnica
Fotograf Świdnica
Eldomik serwis AGD
Eldomik serwis AGD
Przedszkole Abrakadabra
Przedszkole Abrakadabra