Zamówił telefon, a dostał sól

poniedziałek, 26.9.2022 17:58 537 0

Mieszkaniec powiatu świdnickiego kupił wystawiony na sprzedaż na jednym z serwisów ogłoszeniowych, markowy telefon. Transakcja była omówiona. Płatność uzgodniona. Mężczyzna otrzymał przesyłkę. Niestety zamiast telefonu, z paczki wysypała się sól.

Na jednym z portali sprzedażowych udostępniono ogłoszenie. Do sprzedaży oferowano markowy telefon w bardzo atrakcyjnej cenie, dużo poniżej ceny rynkowej.

 - Ofertą zainteresował się 18-letni mieszkaniec naszego powiatu. Mężczyzna prowadził konwersację ze sprzedającą go osobą. Telefon miał być używany, ale sprawny w bardzo dobrym stanie. Strony ustaliły szczegóły transakcji. 18-latek przesłał umówione 900 złotych za telefon i czekał na numer przesyłki, który otrzymał dopiero kilka dni po zakupie po kolejnym kontakcie ze sprzedawcą. W końcu długo wyczekiwana przesyłka dotarła do paczkomatu. Radość niestety nie trwała długo, bo po rozpakowaniu okazało się, że zamiast telefonu w środku była… sól! Mężczyzna stracił 900 zł -  mówi Oficer Prasowy KPP Świdnica mł. asp. Magdalena Ząbek.

Pokrzywdzony złożył stosowne zawiadomienie. Policjanci w tej sprawie prowadzą postępowanie - 

Dodaj komentarz

Komentarze (0)