komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
MPK

środa, 15 lipca 2020

Henryka, Wlodzimierza

Zamiast ciastek i butów- kilkaset porcji narkotyków

poniedziałek, 18.5.2020 14:38 , komentarze: 0 , odsłony: 960
kategorie artykułu:

Policjanci z Komisariatu Policji w Świebodzicach zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzanych o posiadanie środków odurzających. Funkcjonariusze zabezpieczyli amfetaminę, metamfetaminę tabletki ecstasy oraz marihuanę, z których można by uzyskać ponad 415 porcji handlowych narkotyków. Teraz o dalszym losie mężczyzn zdecyduje sąd.

Funkcjonariusze Zespołu Kryminalnego Komisariatu Policji w Świebodzicach prowadząc na terenie miasta Świebodzice działania przeciwko przestępczości narkotykowej, w wyniku prowadzonych działań operacyjnych ustalili i zatrzymali 21-latka oraz 23-latka, podejrzanych o posiadanie środków odurzających i substancji psychotropowych. W trakcie przeszukania mieszkania należącego do mężczyzn funkcjonariusze w jednym z pomieszczeń w pudełku po ciastkach ujawnili woreczek strunowy z zawartością białego proszku. Po przebadaniu na testerze narkotykowym okazało się iż, zabezpieczona biała substancja to amfetamina. 

W trakcie dalszego przeszukania w kolejnym pomieszczeniu w pudełku po butach policjanci ujawnili woreczek strunowy z zawartością suszu w kolorze szaro-zielonym, białą skrystalizowaną substancję i tabletki. Po przebadaniu tych substancji na testerze narkotykowym okazało się iż, zabezpieczony susz to marihuana, biała skrystalizowana substancja to metamfetamina, a zabezpieczone tabletki to tabletki ecstasy. 

Łącznie funkcjonariusze zabezpieczyli ponad 415 porcji handlowych tych narkotyków. Nielegalny towar trafił do depozytu, a mężczyźni do policyjnego aresztu.

W sprawie usłyszeli już zarzuty grozi im do 3 lat pozbawienia wolności.

 

Wasze komentarze

środa, 8.7.2020 11:26
wtorek, 30.6.2020 08:54
poniedziałek, 29.6.2020 10:29
2
niedziela, 28.6.2020 09:28
TAXI Świdnica
TAXI Świdnica
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki
Mati Autogaz
Mati Autogaz
Kino Cinema3D
Kino Cinema3D
Cukiernia Kasia
Cukiernia Kasia
Fotograf Świdnica
Fotograf Świdnica
Eldomik serwis AGD
Eldomik serwis AGD
SPZOZ w Świdnicy - Latawiec
SPZOZ w Świdnicy - Latawiec
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Przedszkole Abrakadabra
Przedszkole Abrakadabra