komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
MPK

poniedziałek, 18 stycznia 2021

Piotra, Małgorzaty

Zalogowani powalczą zdalnie

piątek, 4.12.2020 10:48 , komentarze: 0 , odsłony: 239
kategorie artykułu:

Szkoły pozostają zamknięte, ale uczestnicy konkursu Zalogowani nie zwalniają tempa – zaczęli poznawać świdnickie firmy, uczestnicząc w e-wycieczkach, a już wkrótce wezmą udział w zdalnych warsztatach z doradztwa zawodowego.

Ograniczenia wprowadzone w związku z epidemią koronawirusa zmusiły nas do przeprojektowania formuły konkursu. Nie chcemy, żeby Zalogowani stracili najbliższe tygodnie (a może nawet miesiące), dlatego postanowiliśmy, że do czasu powrotu uczniów do szkół zajęcia w ramach konkursu będą odbywać się zdalnie – mówi Anna Skrzypacz, dyrektor Wydziału Funduszy Zewnętrznych i Rozwoju Gospodarczego Urzędu Miejskiego w Świdnicy.

Zarówno wizyty w lokalnych firmach, jak i warsztaty z doradztwa zawodowego będą miały formę wideokonferencji prowadzonych przy użyciu bezpłatnej aplikacji Google Meet. Na potrzeby nowej formuły konkursu udostępniono specjalny adres e-mail: pani.zalogowana@gmail.com, pod którym uczniowie mogą zadawać pytania organizatorom oraz uzyskać pomoc we wszystkich kwestiach związanych z projektem.

Mamy nadzieję, że nowa forma konkursu przypadnie uczniom do gustu. Zdajemy sobie jednak sprawę, że nic nie zastąpi bezpośredniego kontaktu, dlatego bardzo liczymy na to, że już niebawem spotkamy się wszyscy „w realu” – dodaje Anna Skrzypacz.

Zmagania Zalogowanych potrwają do końca roku szkolnego. Uczestnicy konkursu, oprócz wzięcia udziału we wspomnianych wyżej wizytach w firmach i warsztatach z doradztwa zawodowego, sprawdzą również swoją wiedzę na temat lokalnego rynku pracy, rozwiązując e-bonusy i testy wiedzy o firmach, zmierzą się w miejskiej grze biznesowej i zaprezentują przed komisją konkursową swój pomysł na biznes w Świdnicy. Na najlepszych, jak co roku, czekać będą atrakcyjne nagrody pieniężne i rzeczowe, które zostaną wręczone w czerwcu 2021 roku.

Więcej informacji na temat konkursu znajduje się na stronach: www.zostancieznami.pl oraz www.facebook.com/zostancieznami

 

 

Wasze komentarze

piątek, 15.1.2021 11:18
czwartek, 14.1.2021 18:34
czwartek, 14.1.2021 08:26
środa, 13.1.2021 13:16
środa, 13.1.2021 12:21
środa, 13.1.2021 11:01
poniedziałek, 11.1.2021 11:06
TAXI Świdnica
TAXI Świdnica
tanie laptopy poleasingowe
tanie laptopy poleasingowe
Mati Autogaz
Mati Autogaz
Kino Cinema3D
Kino Cinema3D
Cukiernia Kasia
Cukiernia Kasia
Eldomik serwis AGD
Eldomik serwis AGD
Przedszkole Abrakadabra
Przedszkole Abrakadabra
Fotograf Świdnica
Fotograf Świdnica
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
SPZOZ w Świdnicy - Latawiec
SPZOZ w Świdnicy - Latawiec
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki