Zagrali o puchar burmistrza

wtorek, 24.7.2018 13:30 1006 0

Główną nagrodą był puchar Burmistrza Miasta Żarów, choć nie same trofeum było najważniejsze, tylko dobra wspólna zabawa. Piłkarze z klubów sportowych z terenu gminy Żarów zagrali w turnieju piłkarskim, który odbył się w sobotę, 16 lipca na boisku sportowym w Mrowinach.

Organizatorem turnieju był klub sportowy LZS "Zieloni Mrowiny" oraz Gminne Centrum Kultury i Sportu w Żarowie. - Zawodnicy tradycyjnie spotkali się dziś w Mrowinach, aby zawalczyć o puchar Burmistrza Miasta Żarów. Turniej przebiegał w przyjacielskiej atmosferze, a oprócz sportowych zmagań, podczas festynu w Mrowinach nie brakowało grillowanych kiełbasek, poczęstunku, zimnych napoi i loterii fantowej. Środki finansowe, które udało się uzbierać podczas festynu zostały przekazane na rzecz klubu sportowego LZS "Zieloni Mrowiny". Serdecznie dziękuję wszystkim zawodnikom i zapraszam za rok, tradycyyjnie znów do Mrowin - mówił Roman Konieczny przewodniczący Rady Miejskiej.

Osiągnięcia jak najlepszych wyników życzył wszystkim drużynom także burmistrz Leszek Michalak. - Życzę udanej zabawy i trzymam kciuki za osiągnięte wyniki sportowe - mówił burmistrz Leszek Michalak.

Wszystkie drużyny sportowe otrzymały pamiątkowe puchary. Nagrodzono także najlepszego bramkarza, strzelca oraz piłkarza.

 

Dodaj komentarz

Komentarze (0)