komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
MPK
LOTTO

czwartek, 13 grudnia 2018

Lucji, Otylii

Zabezpieczyli kolejne nielegalne automaty do gier

poniedziałek, 3.12.2018 10:24 , komentarze: 0 , odsłony: 202
kategorie artykułu:

Wspólne działania świebodzickich policjantów z funkcjonariuszami Dolnośląskiego Urzędu Celno-Skarbowego Oddział w Wałbrzychu doprowadziły do zamknięcia kolejnego nielegalnego salonu gier hazardowych na terenie Świebodzic. Funkcjonariusze zabezpieczyli 6 nielegalnych automatów do gier oraz środki pieniężne.

Policjanci Zespołu Kryminalnego Komisariatu Policji w Świebodzicach wraz funkcjonariuszami Dolnośląskiego Urzędu Celno-Skarbowego terenie Świebodzic zlikwidowali kolejny nielegalny salon gier zręcznościowych. Funkcjonariusze zabezpieczyli 6 automatów do gier hazardowych o wartości 15 tysięcy złotych, na których urządzane były gry wbrew przepisom ustawy oraz środki pieniężne w kwocie 2,5 tysiąca złotych. Maszyny oraz pieniądze przekazane zostały funkcjonariuszom Urzędu Celno-Skarbowego, którzy prowadzić będą teraz dalsze postępowanie w tej sprawie. Na zabezpieczonych maszynach zainstalowane były gry o charakterze losowym, prowadzone w celach komercyjnych, na organizowanie których wymagana jest koncesja niezbędna do prowadzenia kasyna. Powyższe fakty zostały ustalone przez funkcjonariuszy Urzędu Celno-Skarbowego w trakcie przeprowadzonych na miejscu eksperymentów procesowych, które potwierdziły, że są to maszyny działające w sprzeczności z przepisami ustawy o grach hazardowych.

Zgodnie z kodeksem karno-skarbowym za organizowanie gier hazardowych wbrew przepisom grozi kara pozbawienia wolności do lat 3.

 

Wasze komentarze


wczoraj, 15 godz temu
wtorek, 11.12.2018 14:30
wtorek, 11.12.2018 14:05
wtorek, 11.12.2018 11:40
wtorek, 11.12.2018 11:06
TAXI ?widnica
TAXI ?widnica
Szpital LATAWIEC
Szpital LATAWIEC
Sk?ad opa?u Agro
Sk?ad opa?u Agro
Praca na GoWork
Praca na GoWork
Przedszkole Abrakadabra
Przedszkole Abrakadabra
Auto Max
Auto Max
Cukiernia Kasia
Cukiernia Kasia
SKLEP OGRODNICZY
SKLEP OGRODNICZY
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Muzeum Broni
Muzeum Broni
Kino Cinema3D
Kino Cinema3D
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki
Mati Autogaz
Mati Autogaz
Eldomik serwis AGD
Eldomik serwis AGD