Zabawa walentynkowa w Kalnie

środa, 26.2.2020 09:15 608 0

Niektórzy czekają na nie cały rok, inni wręcz przeciwnie. Walentynki - coroczne święto zakochanych było okazją do wspólnej zabawy walentynkowej, którą dla mieszkańców Kalna zorganizowali mieszkańcy.

Jak przystało na tę wyjątkową okazję, cała świetlica wiejska została przystrojona w czerwone akcenty – balonowe serca, a goście zadbali o czerwony strój.

Po raz kolejny mieszkańcy Kalna udowodnili, że w życiu społecznym ważne jest, aby był czas na pracę i zabawę. Mieszkańcy Kalna i ich przyjaciele walentynkowy wieczór spędzili razem w swojej świetlicy wiejskiej. Sala została pięknie ubrana w czerwone akcenty, wszędzie były serduszka i miłość górowała nad wszystkim. Panie z Koła Gospodyń Wiejskich przygotowały pyszną domową kolację, goście zadbali o czerwone kreacje, dodatki, gadżety. Nasz DJ dobrał same piosenki o miłości, zabawa do białego rana przesycona była dobrą rodzinną atmosferą. Dziękujemy naszym gościom za udział w zabawie. Wspomnienia zostaną na długo w naszej pamięci – mówi Ewa Wołek mieszkanka Kalna.

Dochód z imprezy walentynkowej został przeznaczony na zakup nowych karniszy i zasłon do świetlicy wiejskiej.

Dodaj komentarz

Komentarze (0)