komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
MPK

piątek, 15 stycznia 2021

Pawła, Arnolda

Wypoczynek nad morzem nie tylko na plaży. Hotele ze SPA w Kołobrzegu

środa, 25.11.2020 15:35 , odsłony: 264
kategorie artykułu:

Kto z nas nie marzy o wakacjach nad morzem, zwłaszcza teraz gdy za oknem szaro i zimno, a w związku z sytuacja epidemiologiczną, nie ma możliwości rekreacyjnych wyjazdów.

W Polsce sezon na wypoczynek nad morzem nie jest długi, trwa zaledwie od czerwca do sierpnia. Przynajmniej jeżeli chodzi o plażowanie i morskie kąpiele. Bo inaczej wygląda sytuacja jeżeli smażenie się całymi dniami na plaży nie sprawia nam specjalnej przyjemności, a do tego nie lubimy tłumów. Wtedy mamy na Bałtykiem możliwość wypoczynku przez cały rok.

Hotele ze SPA

Coraz większa liczna obiektów wypoczynkowych i hoteli rozbudowuje bazę dostępnych atrakcji i udogodnień, aby hotelowi goście mogli korzystać z wypoczynku w tych obiektach dłużej niż tylko w wakacyjne miesiące. Coraz więcej obiektów hotelowych i sanatoryjnych wzbogaca swoją ofertę o sauny, baseny oraz zabiegi SPA czy masaże. Widać to również w Kołobrzegu, gdzie oferta hotelarska i uzdrowiskowa jest bardzo bogata.     

Uzdrowisko Kołobrzeg

Pozycja Kołobrzegu nam polskim morzem jest nie przypadkowo tak dobra. Kołobrzeg jako uzdrowisko, może się pochwalić wieloma obiektami sanatoryjnymi, wspaniałym parkiem zdrojowym oraz bardzo bogatą ofertą leczniczą i rehabilitacyjną. Samych obiektów uzdrowiskowych i leczniczych jest w Kołobrzegu około dwudziestu. Do tego dochodzi baza noclegowa bez oferty leczniczo – rehabilitacyjnej, ale bardzo nie koniecznie są to wyłącznie noclegi. Hotele i pensjonaty zlokalizowane bezpośrednio w Kołobrzegu czy w jego pobliżu posiadają bogatą ofertę masaży, zabiegów SPA, możliwość korzystania z sauny suchej jak i parowej. Szeroka oferta SPA i Wellness dostępna jest zarówno w dużych obiektach jak i w kameralnych willach i pensjonatach. Przykładem połączeniu działalności uzdrowiskowej z ofertą SPA, sauny i masaży relaksacyjnych może być Sanatorium Uzdrowiskowe LECH w Kołobrzegu. Jest to świetne połączenie hotelu ze SPA o bogatej ofercie leczniczo – rehabilitacyjnej.

Podsumowując – zapraszamy nad Bałtyk przez cały rok. Na polskim wybrzeżu można świetnie się bawić nie tylko latem. A wypoczynek nad morzem wiosną czy jesienią, to zupełnie inne doświadczenia i możliwości. Kołobrzeg będzie czekał na gości jak tylko minie zagrożenie epidemiologiczne.

 

 
dzisiaj, 8 godz temu
czwartek, 14.1.2021 18:34
czwartek, 14.1.2021 08:26
środa, 13.1.2021 13:16
środa, 13.1.2021 12:21
środa, 13.1.2021 11:01
poniedziałek, 11.1.2021 11:06
Mati Autogaz
Mati Autogaz
tanie laptopy poleasingowe
tanie laptopy poleasingowe
SPZOZ w Świdnicy - Latawiec
SPZOZ w Świdnicy - Latawiec
Cukiernia Kasia
Cukiernia Kasia
Eldomik serwis AGD
Eldomik serwis AGD
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki
TAXI Świdnica
TAXI Świdnica
Przedszkole Abrakadabra
Przedszkole Abrakadabra
Fotograf Świdnica
Fotograf Świdnica
Kino Cinema3D
Kino Cinema3D
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele