Wycieczki 1-dniowe z wyjazdem ze Świdnicy!

środa, 3.8.2022 12:09 4551

WAKACYJNE WYJAZDY 1-DNIOWE zapisy otwarte3Tego lata Sovia Travel zaprasza na cykl wakacyjnych wyjazdów jednodniowych! Nie trzeba jechać na drugi koniec świata, żeby odkryć cuda natury i architektury. Mamy szczęście mieszkać w niewielkiej odległości od zapierających dech w piersiach widoków górskich, jaskiń krasowych o bogatej szacie, monumentalnych miast i urokliwych miasteczek. Tego lata z najwyższą przyjemnością pokażemy Wam te miejsca! Zapraszamy do zapoznania się z harmonogramem wyjazdów:

Drezno i Pillnitz: 6 sierpnia

Odbudowywane przez wiele dziesięcioleci miasto znów zachwyca! Poznamy historię Sasów, których dynastia splotła losy Polski i Saksonii. Zobaczymy budynek wspaniałego Zwingera, odbędziemy spacer po mieście z przewodnikiem i odpoczniemy na czasie wolnym. W drodze powrotnej zwiedzimy wnętrza Zamku w Pillnitz oraz odpoczniemy w jego ogrodach.

Praga z rejsem po Wełtawie: 13 sierpnia

Jedno z najpiękniejszych europejskich miast na pewno nie potrzebuje dodatkowej reklamy.

Podczas wyjazdu odbędziemy spacer od Hradczan do centrum przez Małą Stranę i Most Karola, odpoczniemy podczas wolnego czasu  w sercu starego miasta i odbędziemy 2- godzinny rejs statkiem po Wełtawie. Na pokładzie statku zjemy posiłek podany w formie bufetu szwedzkiego.

SKY Walk i Sky Bridge 721: 27 sierpnia

Na koniec wakacji przygotowaliśmy wycieczkę do prawdziwej perełki – nowoczesna technologia połączona z zachwycającym pięknem Dolnej Morawy. Podczas wyprawy wjedziemy na wieżę o wysokości 55 metrów, znajdującej się na zboczu góry Slamnik na wysokości 1116 m n. p. m. – wyjazd kolejką linową, obejrzymy doskonałe widoki na cały Masyw Śnieżnika zmalowniczą doliną rzeki Morawy oraz na grzbiety Jesioników, Suchy Vrch i Karkonoszy, przejdziemy po najdłuższym na świecie moście wiszącym dla pieszych o długości 721m.

Szczegóły i zapisy: www.soviatravel.pl

Kontakt: 793651257

 

Sovia Travel, czyli…

…ojciec i córka – pasjonaci podróży, którzy od lat zajmują się turystyką, a prawie 3 lata temu stworzyli własne biuro turystyczne! Biuro działa lokalnie (jesteśmy z powiatu dzierżoniowskiego) i organizuje kameralne wyjazdy dla dzieci, młodzieży, rodzin i dorosłych zarówno w Polsce jak i za granicą.

Tegoroczna oferta letnia to pięć turnusów kolonijnych oraz trzy turnusy wczasów nad morzem w Polsce i we Włoszech. Jesteście zainteresowani? Organizujemy także 1-,2- i 3-dniowe wyjazdy! Zapraszamy na stronę internetową www.soviatravel.pl