Wybrano nową dyrektor Bajkowego Przedszkola w Żarowie

wtorek, 11.6.2024 15:50 350 0

31 sierpnia kończy się kadencja dyrektora Bajkowego Przedszkola w Żarowie Elżbiety Wierzyk. 17 maja odbył się konkurs na stanowiska dyrektora Bajkowego Przedszkola. Komisja konkursowa wyłoniła kandydatkę, a konkurs został zatwierdzony przez Burmistrza Miasta Żarów.

W poniedziałek, 10 czerwca burmistrz Przemysław Sikora, w obecności sekretarz gminy Żarów Sylwii Pawlik wręczył Zarządzenie Burmistrza w sprawie powierzenia stanowiska dyrektora Bajkowego Przedszkola w Żarowie Bernadetcie Lesiak, życząc owocnej pracy i powodzenia w realizacji pomysłów na dalszy rozwój placówki.

- Gratuluję Pani awansu, życzę powodzenia, wytrwałości i sukcesów na nowym stanowisku, trafnych decyzji w zarządzaniu placówką oświatową w Żarowie oraz owocnej współpracy z pracownikami i społecznością przedszkola – życzył nowej dyrektor Bajkowego Przedszkola w Żarowie burmistrz Przemysław Sikora.

/UM Żarów/

 

Pani Bernadetta Lesiak będzie kierować placówką od 1 września 2024r. Dołączamy się do życzeń i gratulujemy Pani Bernadetcie objęcia nowego stanowiska. Życzymy satysfakcji i samych udanych przedsięwzięć.

Dodaj komentarz

Komentarze (0)