komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
MPK

niedziela, 5 kwietnia 2020

Ireny, Wincentego


Wstyd i brak powagi. Miała być gra kontrolna, a wyszła kompromitacja…

środa, 19.2.2020 09:49 , komentarze: 0 , odsłony: 356
kategorie artykułu:

W sobotnie popołudnie świdniccy piłkarze mieli rozegrać kolejną grę kontrolną przed startem rundy wiosennej. Polonia Stal Świdnica na własnym boisku planowo miała zmierzyć się z ligowym rywalem MKS Pogonią Pieszyce. Do sparingu jednak nie doszło, a poloniści rozegrali jedynie wewnętrzną gierkę.

Biało zieloni zwarci i gotowi czekali na swoich przeciwników, którzy jednak nie stawili się na boisku świdnickiego OSIR-u. Powód? Brak organizacji, komunikacji i szacunku do przeciwnika. Przedstawicielu klubu z Pieszyc o swojej nieobecności, spowodowanej brakiem uzbierania gotowej do gry “jedenastki”, poinformowali przez wiadomość na portalu społecznościowym i samo to nie byłoby czymś bardzo złym, gdyby nie nastąpiło to na niespełna 30-minut przed umówioną godziną rozpoczęcia spotkania. Gdyby tego było mało do Świdnicy przyjechał z Zielonej Góry również testowany przez MKS Pogoń Pieszyce piłkarz, który o odwołaniu sparingu dowiedział się dopiero od naszych piłkarzy.

Kompromitacja w przedsezonowym sparingu na pewno negatywnie odbije się na wizerunku klubu z Pieszyc. Mamy jednak nadzieję, że takie problemy kadrowe jak te dzisiejsze nie powtórzą się w czasie trwania ligi. Mimo komplikacji wynikających z niepoważnego postępowania osób zarządzających zespołem gości, świdniczanie mecz rozegrali. Biało-zieloni przygarnęli testowanego, przez beniaminka IV ligi, piłkarza i wspólnie z nim zagrali wewnętrzny sparing (dwa razy po trzydzieści pięć minut) w składach:

Drużyna 1: B. Kot, Souza, Białas, Sowa, Borowy, Szuba, Kozachenko, Ł. Kot, Krakowski, Myrta  

Drużyna 2: Wajda, Orzech, Salomon, Baumgarten, Paszkowski, Chajewski, Szczygieł, Orzechowski, Białasik, zawodnik testowany

 

Wasze komentarze

wczoraj, 21 godz temu
wczoraj, 21 godz temu
piątek, 3.4.2020 18:26
piątek, 3.4.2020 13:15
piątek, 3.4.2020 13:14
piątek, 3.4.2020 11:58
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
SKUP AUT
SKUP AUT
Fotograf Świdnica
Fotograf Świdnica
Kino Cinema3D
Kino Cinema3D
Przedszkole Abrakadabra
Przedszkole Abrakadabra
TAXI Świdnica
TAXI Świdnica
Eldomik serwis AGD
Eldomik serwis AGD
Cukiernia Kasia
Cukiernia Kasia
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki
Mati Autogaz
Mati Autogaz
SPZOZ w Świdnicy - Latawiec
SPZOZ w Świdnicy - Latawiec