komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
MPK

wtorek, 11 maja 2021

Igi, Miry

Wrócili z medalami

środa, 28.4.2021 15:54 , komentarze: 0 , odsłony: 222
kategorie artykułu:

Mistrzostwa Dolnego Śląska w Muaythai dobiegły końca. Imprezę do udanych mogą zaliczyć zawodnicy Kickboxing Fighter Żarów.

Świdnica była stolicą mistrzostw województwa. Zawody z powodu pandemii koronawirusa musiały być przełożone z marca na końcówkę kwietnia. Niestety obecne obostrzenia nie pozwoliły na włączenie do rywalizacji kategorii seniorów.

To bardzo trudny i nerwowy czas dla trenerów i zawodników. - Aktualnie dość długo utrzymujące się obostrzenia uniemożliwiają nam trenowanie na zamkniętych obiektach sportowych. Do tego dochodzący fakt małej organizacji zawodów nie pozwala nam w pełni realizować naszych założeń – informuje trener Kickboxing Fighter Żarów Norbert Rossa. Trudna sytuacja nie przeszkadza zawodnikom żarowskiego klubu w osiąganiu dużych sukcesów. Wśród juniorów do 67 kg, tytuł wicemistrza województwa zdobył Patryk Rzepecki.

Wśród kadetów walczących do 60 kg, brązowy medal dla Krystiana Rossy. - Muaythai to zdecydowanie bardziej kontaktowa dyscyplina niż kickboxing. Debiut w tej dyscyplinie sportowej naszych zawodników uważam za bardzo udany. Nasz start wsparła Kancelaria Adwokacka Ernest Ziemianowicz, za co serdecznie dziękuję – dopowiada Norbert Rossa.

Krzysztof Dutkiewicz

 

Wasze komentarze

dzisiaj, 28 min temu
poniedziałek, 10.5.2021 09:13
poniedziałek, 10.5.2021 08:50
czwartek, 6.5.2021 09:32
tanie laptopy poleasingowe
tanie laptopy poleasingowe
Kino Cinema3D
Kino Cinema3D
Eldomik serwis AGD
Eldomik serwis AGD
TAXI Świdnica
TAXI Świdnica
Fotograf Świdnica
Fotograf Świdnica
Mati Autogaz
Mati Autogaz
Przedszkole Abrakadabra
Przedszkole Abrakadabra
SPZOZ w Świdnicy - Latawiec
SPZOZ w Świdnicy - Latawiec