komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
MPK

wtorek, 12 listopada 2019

Renaty, Witolda

Wpadł z narkotykami, bo przechodził na czerwonym świetle. Był też poszukiwany

piątek, 18.10.2019 11:47 , komentarze: 0 , odsłony: 2039
kategorie artykułu:

Funkcjonariusze z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Świdnicy interweniowali wobec 24-latka przechodzącego przez przejście dla pieszych na czerwonym świetle. Nerwowe zachowanie mężczyzny podczas kontroli, wzbudziło podejrzenie policjantów. Po sprawdzeniu okazało się, że miał przy sobie narkotyki. Był także poszukiwany przez wymiar sprawiedliwości.

17 października tuż przed godziną 13:00 funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Świdnicy podczas pełnienia służby na terenie miasta zauważyli mężczyznę, który przechodził przez przejście dla pieszych na czerwonym świetle. Mundurowi podjęli interwencję wobec pieszego. 

- Od początku interwencji mężczyzna nerwowo się zachowywał, czym wzbudził podejrzenia policjantów. Funkcjonariusze  postanowili sprawdzić powody jego zachowania.  Po sprawdzeniu w policyjnych bazach danych mężczyzna okazał się być osobą poszukiwaną,  ponadto podczas kontroli osobistej mundurowi ujawnili przy 24-latku kilka porcji suszu roślinnego. Badanie narkotesterem wykazało, że była to marihuana.  W toku dalszych czynności w trakcie przeszukania mieszkania należącego do mężczyzny funkcjonariusze ujawnili  kolejne porcje suszu roślinnego, który po przebadaniu na testerze narkotykowym okazał  się być również marihuaną. W trakcie przeszukania mieszkania ujawniono również biały proszek, który także poddano badaniom potwierdzając, że zabezpieczona substancja to amfetamina - mówi rzecznik KPP Świdnica, Magdalena Ząbek.

Łącznie zabezpieczono blisko 115 porcji narkotyków. O dalszym losie 24-letniego mieszkańca powiatu świdnickiego zdecyduje sąd.  

 

Wasze komentarze

wczoraj, 16 godz temu
1
piątek, 8.11.2019 13:55
29
piątek, 8.11.2019 13:41
10
czwartek, 7.11.2019 10:11
TAXI Świdnica
TAXI Świdnica
Mati Autogaz
Mati Autogaz
SKUP AUT
SKUP AUT
Eldomik serwis AGD
Eldomik serwis AGD
INTERFUEL SKŁADY WĘGLA
INTERFUEL SKŁADY WĘGLA
Cukiernia Kasia
Cukiernia Kasia
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
SPZOZ w Świdnicy - Latawiec
SPZOZ w Świdnicy - Latawiec
Kino Cinema3D
Kino Cinema3D
Przedszkole Abrakadabra
Przedszkole Abrakadabra
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki