komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
MPK

wtorek, 11 sierpnia 2020

Klary, Zuzanny

Wpadł z kilkoma setkami porcji narkotyków: schował je w łóżku i zamrażarce

środa, 29.7.2020 08:36 , komentarze: 3 , odsłony: 1081
kategorie artykułu:

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Świdnicy zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej zatrzymali mężczyznę podejrzanego o posiadanie środków odurzających i substancji psychotropowych. 

Funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Świdnicy  zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej w wyniku prowadzonych działań operacyjnych ustalili i zatrzymali 33-letniego mężczyznę, mieszkańca Świdnicy, podejrzanego o posiadanie środków odurzających i substancji psychotropowych. W trakcie czynności związanych z przeszukaniem mieszkania należącego do mężczyzny funkcjonariusze zabezpieczyli plastikowe pudełko z zawartością białej substancji, woreczek strunowy oraz „zawiniątko foli aluminiowej z zawartością suszu roślinnego koloru brunatno-zielonego oraz woreczek z zawartością fioletowej substancji. Po przebadaniu na testerze narkotykowym okazało się iż, zabezpieczona biała substancja to amfetamina, fioletowa substancja to ekstazy, a susz roślinny to marihuana. 33-latek narkotyki przechowywał w zamrażarce oraz w łóżku schowane pod pościelą. Łącznie funkcjonariusze zabezpieczyli ponad 500 porcji handlowych tych narkotyków. W mieszkaniu zabezpieczono także wagę elektroniczną.

 Mężczyzna został zatrzymany i usłyszał już w sprawie zarzuty.  O jego dalszym losie zadecyduje sąd. Grozi mu do 8 lat pozbawienia wolności.

 

Wasze komentarze

Kilka wersów tekstu i zatrzymany postarzał się o...
czwartek, 30.07.2020 10:33 autor: :)
Tfuu brudny śmieciu
środa, 29.07.2020 09:00 autor: Anty 60
Przedszkole Abrakadabra
Przedszkole Abrakadabra
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Eldomik serwis AGD
Eldomik serwis AGD
TAXI Świdnica
TAXI Świdnica
Kino Cinema3D
Kino Cinema3D
SPZOZ w Świdnicy - Latawiec
SPZOZ w Świdnicy - Latawiec
Fotograf Świdnica
Fotograf Świdnica
Mati Autogaz
Mati Autogaz
Cukiernia Kasia
Cukiernia Kasia
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki