komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
MPK

wtorek, 15 czerwca 2021

Wita, Jolanty

Witamy nowego mieszkańca gminy Żarów

poniedziałek, 10.5.2021 08:42 , komentarze: 0 , odsłony: 1092
kategorie artykułu:

Pierwszy pakiet powitalny trafił już do najmłodszego mieszkańca gminy Żarów. Otrzymał go Kacper Dąbrowski mieszkaniec Kalna, który przyszedł na świat 19 marca 2021r. W dniu narodzin ważył 4 kg i mierzył 56 cm. Burmistrz Leszek Michalak wręczył pakiet „Paka dla Niemowlaka” szczęśliwej mamie, składając najserdeczniejsze gratulacje oraz życzenia.

- Narodziny dziecka to przełomowe wydarzenie w życiu każdej rodziny. Z wielką radością pragnę złożyć na Pani ręce najserdeczniejsze gratulacje. Życzę, aby pociecha rozwijała się w zdrowiu i pełni szczęścia, a także wiele optymizmu i siły, które pomogą spełnić się w tej najważniejszej rodzicielskiej roli – życzył mamie Kacpra burmistrz Leszek Michalak

Zawartość powitalnego pakietu „Paka dla Niemowlaka” została tak dobrana, aby upominki były przydatne rodzicom w pierwszych tygodniach życia dzieci. Znajdują się w niej poduszka, ręcznik, śliniaczek, maskotka oraz list gratulacyjny. Wszystko opisane hasłem „Mieszkam w Gminie Żarów”.

Przypominamy, że warunkiem otrzymania zestawu upominkowego jest zameldowanie nowo narodzonego dziecka na pobyt stały na terenie gminy Żarów i zameldowanie na pobyt stały przynajmniej jednego z rodziców bądź opiekunów prawnych w okresie co najmniej 3 miesięcy przed narodzeniem dziecka. Regulamin akcji promocyjnej „Paka dla Niemowlaka” oraz wniosek i oświadczenie do pobrania ze strony internetowej: https://nowa.um.zarow.pl/kultura-i-oswiata/n,202670,paka-niemowlaka.html 

Szczegółowych informacji udziela Referat Organizacyjny pod numerem tel. 74 30 67 329 i 74 30 67 340. Rodzice zainteresowani otrzymaniem pakietu powitalnego muszą złożyć wniosek w Urzędzie Miejskim w Żarowie osobiście lub pocztą tradycyjną na adres: Urząd Miejski w Żarowie ul. Zamkowa 2, 58-130 Żarów. Możliwe jest również złożenie wniosku elektronicznie poprzez ePUAP.

 

 

 

Wasze komentarze

dzisiaj, 5 godz temu
dzisiaj, 8 godz temu
poniedziałek, 7.6.2021 13:07
Fotograf Świdnica
Fotograf Świdnica
TAXI Świdnica
TAXI Świdnica
Mati Autogaz
Mati Autogaz
Kino Cinema3D
Kino Cinema3D
Przedszkole Abrakadabra
Przedszkole Abrakadabra
Eldomik serwis AGD
Eldomik serwis AGD
SPZOZ w Świdnicy - Latawiec
SPZOZ w Świdnicy - Latawiec