Wiemy komu zlecić i ile kosztuje wykonanie nadruku na odzieży?

środa, 28.9.2022 22:42 1551

Firma Centrum Druku istnieje od 2013 roku, ale jej założyciel, Andrzej Krogulski może pochwalić się 32-letnim doświadczenia w branży sitodruku.

- Moja przygoda z sitodrukiem zaczęła się w 1991 roku i była związana z produkcją obrusów, serwetek, wszelkiego rodzaju druku na koszulkach, także dla zespołów muzycznych – opowiada Andrzej Krogulski.-  Jednak prawdziwe doświadczenie zdobyłem we Wrocławiu, pracując przez 12 lat, na maszynach wykorzystujących najnowocześniejsze technologie. Przez 8 lat doskonaliłem warsztat w oddziale firmy Thermopatch Polska, będącej  światowym liderem produkcji transferów do znakowania odzieży BHP, sportowej i reklamowej.

Wszystko to i inwestycja w najnowocześniejszy sprzęt do nadruków pozwoliły mi wypracować własne, unikatowe technologie produkcji transferów do znakowania wszelkiego rodzaju odzieży. Posiadamy najnowszą maszynę do druku DTG  i  DTF, najnowszą hafciarkę 8- głowicową do haftu na koszulkach, czapkach, bluzach, kurtkach, szlafrokach, ręcznikach itp. oraz dużego formatu laser CO2 o polu cięcia 1300/900 mm – podkreśla pan Andrzej.

 Oferta Centrum Druku obejmuje: sitodruk, nadruki na odzieży, znakowanie odzieży reklamowej, sportowej i BHP. Nadruki na koszulkach, bluzach, polarach, torbach, plecakach. Wszystko przy użyciu maszyn do sitodruku i druku cyfrowego.

- Przy użyciu najnowszego oprogramowania Wilkom wykonujemy haft komputerowy na wyrobach gotowych: czapkach, koszulkach, bluzach, polarach, ręcznikach. Haftujemy aplikacje hafciarskie do zgrzania, wycinane laserem CO2, emblematy do wszycia. Wykonujemy sitodruk na torbach i opakowaniach jednorazowych. Znakujemy odzież dla firm do prania domowego i przemysłowego. Świadczymy usługi grawerowania i cięcia w laminacie ,sklejce, akrylu, plexi.  W ofercie mamy Boxy na Wino , Piwo, Whisky – wylicza pan Andrzej.
 

Wśród realizacji Centrum Druku znajdziemy pokrowce sportowych łodzi żeglarskich lokalnego producenta Firmy Ripper,  transfery na odzież żeglarską m.in. dla osad na regaty Volvo Ocean Race, nadruki odblaskowe dla policji, służb ratownictwa medycznego, straży, CBOŚ, ABW, Straży Granicznej i innych. Warto w tym miejscu dodać, że technologia zgrzewu transferów na odzież służb mundurowych jaką opracował pan Andrzej, często jest  wykorzystywana do użytku codziennego we wszystkich realizacjach Centrum Druku. Z wcześniejszych realizacji Andrzej Krogulski może się pochwalić nadrukami na odzież F-1 dla Macralena Mercedesa i Pumy. - Dwa lata znakowaliśmy ich  logo na odzież szytą w Taylorze. Jeden sezon RedBull również dla F-1 – dodaje z dumą pan Andrzej.

 Warto podkreślić, że Centrum Druku obsługuje hurtownie i producentów odzieży sportowej i BHP, a także wytwórców toreb i plecaków. Projektuje wzory do haftu dla hafciarni. Wykonuje nadruki okazjonalne na koszulki  dla firm, urzędów miast i gmin. Drukuje dla klubów sportowych odzież sportową, dresy, torby i plecaki.

Jeżeli chcą Państwo wiedzieć ile kosztuje wykonanie sitodruku dobrej jakości i czym różnią się poszczególne techniki sugerujemy zapytać o to prawdziwych fachowców. Zainteresowanym podajemy dane teleadresowe:

 

 Centrum Druku 

tel. 515 522 409  

tel. 795 739 839

Owocowa 1,  58-260 Bielawa
https://centrumdruku-bielawa.pl/