Wiemy gdzie kupić pościel i tkaniny w cenach producenta

sobota, 1.4.2023 09:23 2218

Firma HELJAN działa od 1990 roku i dotychczas kojarzona była jedynie z produkcją bielizny pościelowej. Cieszy zatem fakt, że kilka miesięcy temu właściciel firmy otworzył sklep firmowy, w którym znajdziemy firany, tkaniny i artykuły pościelowe w atrakcyjnych cenach.

Oferowane produkty szyte są na miejscu i wykonane z wysokiej jakości tkanin polskich producentów. Jeżeli szukają Państwo porządnych, dobrze wchłaniających bawełnianych ręczników, albo prześcieradeł bawełnianych, frotte lub z jerseyu to koniecznie odwiedźcie sklep Janusza Kierczyńskiego w Pieszycach.

 - Prowadzimy sprzedaż pościeli własnej produkcji oraz sprawdzonych, polskich dostawców. Jestem pewien jakości  oferowanych towarów, bo zanim zamówimy często testujemy wyroby na sobie – podkreśla właściciel.

W asortymencie sklepu znajdą Państwo nie tylko kołdry, jaśki, prześcieradła, pościele, i ręczniki w zestawach lub bez, ale także w różnych kształtach obrusy i serwetki plamoodporne,  bawełniane i z gipiurą. A wszystko w wyjątkowych cenach.

HELJAN to także wyroby pasmanteryjne oraz tkaniny zasłonowe i firany w różnych rozmiarach i wzorach.  Warto podkreślić, że sklep świadczy usługi z zakresu przeróbek krawieckich oraz krawiectwa lekkiego i ciężkiego.

 

Jeżeli szukamy dobrego markowego produktu powinniśmy odwiedzić sklep firmowy HELJAN w Pieszycach przy ul. Kopernika 5.

ZOBACZ WIDEO:  TUTAJ