komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
MPK

wtorek, 20 października 2020

Ireny, Kleopatry

Wielki sukces Strzegomia

czwartek, 24.9.2020 08:21 , komentarze: 0 , odsłony: 756
kategorie artykułu:

Strzegomska inwestycja „Przebudowa i zagospodarowanie przestrzeni publicznej na terenie Grabiny i Starego Miasta w Strzegomiu wraz z renowacją zabytkowych murów obronnych” zwyciężyła w bardzo prestiżowym Ogólnopolskim Konkursie „Modernizacja Roku & Budowa XXI w.” w kategorii „Rewitalizacja obszarów w przestrzeni urbanistycznej”. Wyniki ogłoszono podczas gali, która odbyła się 23 września br. w Zamku Królewskim w Warszawie. 

W skład naszej delegacji weszli: burmistrz Strzegomia Zbigniew Suchyta, zastępca – Wiesław Witkowski oraz wykonawcy tej inwestycji: Krzysztof Sobol z firmy PPHU Portal-Renowacje s.c. Sobol-Kowalczyk Strzegom oraz Dariusz Pylak z firmy Granit Dariusz Pylak Sp. z o.o. Strzegom. Przypomnijmy, projektantami byli: Biuro Architektoniczne Cignus Anna Kalinowska Strzegom oraz Maciej Małachowicz Autorska Pracownia Wrocław. Warto wspomnieć, że tę inwestycję do konkursu zgłosił marszałek województwa dolnośląskiego Cezary Przybylski. W swoim przemówieniu w Warszawie gospodarz gminy Strzegom wyraził swoją dużą radość ze zdobycia nagrody i podziękował wszystkim osobom, dzięki którym udało się zrealizować tak wspaniałą inwestycję. 

Druga z naszych flagowych inwestycji tj. „Budowa budynku demonstracyjnego o znacznie podwyższonych parametrach charakterystyki energetycznej – przedszkola z oddziałem żłobkowym przy ul. Kościuszki w Strzegomiu” znalazła się w gronie finalistów w kategorii „Nowe obiekty, nowoczesne trendy”.

W tegorocznej edycji konkursu wystartowało 460 realizacji z całego kraju. Jury wizytowało 76 obiektów zakwalifikowanych do finału. Nagrody zostały przyznane w 12 kategoriach "Modernizacja Roku" oraz czterech kategoriach „Budowa XXI w.”.  

Wasze komentarze

wczoraj, 12 godz temu
3
niedziela, 18.10.2020 21:35
sobota, 17.10.2020 09:10
piątek, 16.10.2020 08:25
piątek, 16.10.2020 08:16
środa, 14.10.2020 15:36
Fotograf Świdnica
Fotograf Świdnica
Cukiernia Kasia
Cukiernia Kasia
Kino Cinema3D
Kino Cinema3D
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki
Mati Autogaz
Mati Autogaz
SPZOZ w Świdnicy - Latawiec
SPZOZ w Świdnicy - Latawiec
tanie laptopy poleasingowe
tanie laptopy poleasingowe
Eldomik serwis AGD
Eldomik serwis AGD
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
TAXI Świdnica
TAXI Świdnica
Przedszkole Abrakadabra
Przedszkole Abrakadabra