Wesprzyj świdnickie hospicjum biorąc udział w grudniowej licytacji!

wtorek, 30.11.2021 11:52 185 0

Towarzystwo Przyjaciół Chorych „Hospicjum” w Świdnicy powstało w 1994 roku. Pomaga osobom ciężko i nieuleczalnie chorym, a także ich rodzinom poprzez zapewnienie dostępu do profesjonalnej domowej opieki medycznej oraz wsparcie psychologiczne.

- Dbamy o zapewnienie naszym chorym komfortu życia. Staramy się, aby mieli zapewnioną jak najlepszą opiekę medyczną i dostęp do profesjonalnego sprzętu medyczno - rehabilitacyjnego. Posiadamy niemal każdy sprzęt jaki jest potrzebny osobie ciężko chorej. Wydajemy bezpłatnie środki opatrunkowe i medyczne.  Pomoc potrzebującym i wypożyczalnia sprzętu są całkowicie bezpłatnie - mówi Gabriela Kaczkowska, prezes Towarzystwa Przyjaciół Chorych „HOSPICJUM” w Świdnicy.

Aby wspomóc świdnickie hospicjum wystarczy wziąć udział w tegorocznej licytacji, która wzorem poprzednich edycji odbywać się będzie na portalu społecznościowym facebook.com/Hospicjum w Świdnicy od 1-17 grudnia. Każdego dnia  będą publikowane posty z aukcjami.

Organizatorom udało się pozyskać mnóstwo ciekawych fantów. Znajdziemy wśród nich: książkę Michała Rusinka podpisaną przez autora; dietę cateringową, pyszne kozie sery, sesję treningu osobistego, voucher na jazdę konną dla dzieci, voucher na tatuaż, a także ciekawe świdnickie publikacje i piękne prace lokalnych artystów.

- Z całego serca dziękujemy wszystkim naszym ofiarodawcom. Dzięki nim wierzymy, że dobre anioły wciąż nad nami czuwają - dodaje prezes Kaczkowska
Warto podkreślić, że z pieniędzy uzyskanych w poprzednich licytacjach, zakupiono trzy nowoczesne wózki inwalidzkie oraz dwa koncentratory tlenu do wypożyczalni wspierającej mieszkańców miasta i gminy Świdnica, Jaworzyny Śląskiej, Marcinowic i Żarowa.

UWAGA! Możemy także wspomóc hospicjum przekazując 1% swojego podatku podając OPP KRS: 0000004973.

Dodaj komentarz

Komentarze (0)